Vytáhněte sukně na procházku zasněženou krajinou

16.12.10 - autor: Veronika Vycpálková

Sníh už nějakou dobu leží na promrzlé zemi, ale stále se vaším sukním a šatům nechce zamávat a zmizet kdesi hluboko ve skříni? No není divu. Oni totiž vědí, že existuje naprosto jednoduché řešení. A tak se jich jen tak nezbavíte.

Zkuste to tedy z druh strany a vyjděte jim vstříc. Pochopte, že když má přijít jedno z nejkrásnějších ročních období (a že jich tedy je ) tak se nechtějí povalovat ve skříni spolu s kraťasy a plavkami.

Já se jim tedy rozhodně nedivím a tak jsem tady, abych vám pomohla s nimi udržet příjemně hřejivý vztah i přes zimu. Neříkám, že spolu máte jít sáňkovat, ale jistě si taky zaslouží vidět něco z té zimní krásy.

Tím jednoduchým trikem, který vy jistě znáte – ale není těžké zapomenout, či si netroufnout – jsou punčocháče. Nebo-li punčochové kalhoty. Ne tedy punčochy, podkolenky, nadkolenky, podvazkové punčochy. To je specialita naprosto jiných ročních období a v zasněžených měsících, kdy rtuť těžko dosáhne na stupnici na nulu i s nataženýma rtuťovýma packama, se to prostě nehodí.

Punčocháče také zažívají rozkvět. Osvědčené jsou bavlněné, s příměsí elastanu, který jak jistě chápete, je důležitý pro samotnou praktičnost. Nově existují perc_imgnapříklad z bambusových vláken (od značky Bellinda) , které vám garantují naprostou pohodlnost a větší výdrž, i když dříve nebo později se žmolky udělají na každých.

Běžné silonky bych raději vypustila, přeci jen je nám zdraví milé, ale narazíte-li na silonky silnější, poznáte njlépe na černých – po navléknutí nejsou průhledné – tak i v těch zimu přežijete.

Při koupi rozhodně nezapomínejte na správnou velikost. Všechny dobře známe nepříjemné sjíždení, ze kterého by jeden skutečně téměř zešílel. Lepší o nějaké to číslo větší, než měnší a to bez vyjímek!

Co se týče barev, zde máte ruce volné. Poslední dobou nejsou nikomu cizí ani ty nejdivočejší barvy. A tak je to správně. 🙂

Obrázky zdroj :

femina.cz

tzu.cz

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda