VLASOVÝ SPECIÁL III. – krátké vlasy

18.03.11 - autor: Veronika Grossová

Dnešní díl bych ráda věnovala poněkud odlišným stylům účesů, než těm které jsme si představili v minulých dílech našeho vlasového speciálu! Pokud patříte mezi ženy, které jsou tak trochu více „od rány“, tento článek by Vám mohl poradit, jak vylepšit svou image:)!

Tím „od rány“  samozřejmě nemyslím nic hanlivého, ba naopak..v dnešní době se zdaleka nenosí jen jemný výraz a dlouhé lokny připomínající nevinnost.

V sérii účesů, kterou  vám popisuji v těchto článcích mají proto vyhrazené svoje místo i trochu drsnější styly než čtyřicátá a osmdesátá léta. Jsou nazvány Out of shape a The dark Amazons.

THE DARK AMAZONS

Ve stylu The dark Amazons se kadeřníci zaměřili především na barvy. Zdánlivě klasické a poněkud nudné mikádo přeměnili na ostrý střih s ofinou taktéž šikmo zastřiženou,vedoucí z jedné strany čela a přecházející do patky na druhou stranu. Pokud máte základovou barvu blond, nechte si do ofiny vložit trojúhelníček např. fialové barvy, který svým tvarem zvýrazní ostrost a kombinací kovových barev podtrhne originalitu tohoto stylu!!

Pokud je vaše základová barva tmavá, učiňte přesný opak- tedy světlejší trojúhelníček.

Podobné účesy se dají samozřejmě provádět i s vlasy kratšími. Obecná charakteristika tohoto looku je tedy přesný „řez“, rovné vlasy a kombinace kovových barev.

Pokud se rozhodnete jít vstříc takto výrazným účesům, rozhodně nezapomínejte i na vše ostatní, co vám dopomůže k oslňující jedinečnosti. Oblečení se tentokrát orientuje spíše do kožených bund, úzkých kalhot a nepodceňujte ani doplňky jako jsou výrazné náramky či náhrdelníky. Jestliže vyrážíte večer na společenskou událost, kam si můžete dovolit i výraznější líčení, zvolte například tužkou namalované obočí do tvaru širokoúhlého trojúhelníku nebo alespoň výrazné oční linky!

Myslím, že pokud se hodíte pro tento styl, neváhejte a vrhněte se do změny! Žena, která se umí sladit v jednom stylu, ačkoliv ne přímo tom, který zdůrazňuje ženské křivky může vypadat smyslně a naprosto originálně:)!!

zdroj: ucesy-pro-kratke-vlasy.info

© 2009-2018 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda