POVÁNOČNÍ VÝPRODEJE!!!

30.12.09 - autor: Veronika Grossová

A už je to zase tady! Místo užívání si domácí pohody a jakéhosi duševního uspokojování s rodinou se v dnešním komerčním světě lidé spíše vydávají utrácet peníze za zlevněné zboží, kterého je nyní všude opravdu nepřeberné množství!!

Také chcete využít těchto výprodejů, ale sami nevíte, kde začít? Pak mám pro Vás pár rad, které snad usnadní výběr..

NEJVHODNĚJŠÍ DOBA

…Asi neexistuje. Do konce školních prázdnin si bere dovolenou i hodně dospělých, takže do přibližně 5. ledna musíte jet na nákupy s velkou časovou rezervou, neboť především nyní mez svátky jsou fronty k pokladně a dokonce i na kabinky až neuvěřitelné.

Na druhou stranu, pokud vyrazíte na lov moc pozdě, může se stát, že už neobjevíte nic, co by za to stálo a tak je možná lepší alespoň pár obchodů obejít již nyní…

NEJLEPŠÍ MÍSTO

Jsou typicky obchodní centra, kde máte aspoň ceny s čím srovnávat a po dlouhém nakupovacím dni, se zde můžete i náležitě občerstvit.  V Praze je hodně prostorné např. Obchodní centrum Chodov, protože oproti Palladiu zde nenakupuje tolik cizinců, kteří zde využívají slev, stejně jako my!

Nezapomeňte ale navštívit v této době i svoje oblíbené menší boutiqui:)…stejně, jako velké obchody si musí udělat v prodejně místo na zboží nové a tak i ty jinak drahé, značkové modely typu Diesel najdeme dnes o hodně zlevněné!

NEJVÍCE ZLEVNĚNÉ ZBOŽÍ

je samozřejmě podzimní móda, neboť velká část zimy je ještě před námi a tak obchodníci se slevami na zimní kusy ještě čekají! Například, pokud svojí vysněnou  lyžařskou bundu nepotřebujete na tuto sezónu, počkejte si do března, dubna a uvidíte, že se Vám to doopravdy vyplatí!!

Například značky jako Roxy či Dakine nemají zlevněné ještě skoro nic, neboť jejich prioritou je zboží týkající se snowboardu a jiných zimních radovánek.

Stejně tak se nedočkáme moc velkých slev ani u bižuterie a doplňků tohoto typu. Naopak- s výprodeji a vánočními akcemi nelení kosmetické firmy a parfumerie, kde si můžete v těchto dnech pořídit různé sety a balíčky za velmi zvýhodněnou cenu!

NEJPARÁDNĚJŠÍ MODELY

..si asi každý vyhlídne v tom velkém množství sám. Avšak mohu doporučit obchod Time- out, kde jejich kvalitní a většinou moc hezká trika zlevnili na 200 korun.  Také Mango se zbavuje různých hezkých vestiček a svetrů, nemluvě o temperamentních šatech, které tato španělská značka vyrábí!            Pokud sháníte společenské oblečení, jako jsou kostýmky, společenské sukně a jiné, značka Tatum Vám nabídne střídmé, ale kvalitní a působivé modely!

Takže hurá do obchodů, přeji pevné nervy a samozřejmě koupi nějakých krásných a výhodných modelů:)!!

© 2009-2023 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda