NENECHTE MRZNOUT SVÉ UŠNÍ LALŮČKY- Pořiďte si klapky na uši!

28.11.09 - autor: Veronika Grossová

Pokud také nesnášíte štípaní uší a často i bolest hlavy spjatou právě s tím, že jste svá ouška nechali moc dlouho vystavená na mrazu přečtěte si, jak tomu můžete lehce a účinně zabránit:)!!

PAG1f5b16_nausniky01

Kromě čepic, klobouků a čelenek jsou již od loňského roku v módě  klapky na uši. Můžeme si je rozdělit na ty, které jsou přes vrchní část hlavy spojené jakousi konstrukcí, většinou z plastu a na ty, které jsou rozdělené tzn. na každé ucho zvlášť, ničím nepropojeny.

Klasické propojené klapky již dnes seženete v běžných obchodech jako je  „céáčko“,“háemko“ a podobně. Můžete si vybírat z různých barev a vzorů! Jednobarevné, či s obrázkem nejsou problémem. Většina z nich má minimálně na vnitřní straně „kožíšek“, takže vaše uši budou opravdu skvěle a navíc příjemně chráněny.

Dá se říci, že pokud vám tyto klapky sluší mohou být na zimu tím nejlepším módním doplňkem:)! A tak zahoďte předsudky z dětství, kdy jste klapky nosit MUSELI a pochlubte se s nimi v různých kombinacích barev!

Pokud si myslíte, že vám prostě boule na uších vůbec nesluší, můžete vyzkoušet druhou variantu! Klapky, které vyrábí firma earbags se skvěle hodí na běžné nošení,  i na většinu sportů.

Earbags jsou opravdu malé, tudíž pod dlouhými vlasy měř neviditelné klapky na uši.V žádném případě však nebrání dokonalému slyšení zvuků, takže se cítíte, jako byste je vůbec neměli. Podobně jako u prvního typu si po určení správné velikosti můžete vybírat z nepřeberného množství barev, vzorů a především pro děti vhodných obrázků.

Pokud je potřebujete ke společenskému oblečení či na cestu do práce, koupíte si tedy jednobarevné v nějaké neutrální barvě. Snažíte-li se však upoutat pozornost, jednoduše si vyberete veselejší barvu a opět mohou být potaženy jakýmsi plyšovým kožíškem:)!

Earbags se skvěle hodí i pro sportovce, především pod lyžařskou helmu, na běžky nebo na běhání při ranních mrazících! Další jejich vychytávkou je možnost umístit do nich speciální sluchátka.

Pokud zvolíte klapky na uši, ať už ty klasické nebo earbags,jako vánoční dárek, rozhodně neprohloupíte! Ocení je nejen šatník vašich blízkých, ale hlavně uši:)!!

Zdroje: neviditelnypes.lidovky.cz, svetoutdooru.cz

© 2009-2023 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda