Omotejte si zimu kolem krku – šály

04.04.15 - autor: Míša S.

Jestli se vám už někdy stalo, že jste dlouhou dobu pobývala venku s odhaleným krkem, jistě víte, že to je něco, co si není třeba zopakovat. Už naše babičky přišly na to, že šály jsou perfektní věc. V dnešní době jde všechno kupředu a nic neodolá tlaku vývojových technik.

Můžeme vybírat z mnoha materiálů, který je v tomto případě opravdu velmi důležitý, neboť na krku, jak všichni jistě víte, máme velmi citlivou kůži a tak nějaký kousavý pléd by byl jasnou pohromou. V tomto momentě je možná čas se odevzdat zimě, tedy – volit menší zlo.

Naštěstí ale my víme, jak na to. Jedničkou mezi šálami je rozhodně pašmína, kterou můžete koupit současně skoro v každém módním obchodě, stáncích, či dokonce u Hare Krišna.

Pašmína je z velice příjemného materiálu a to z kašmíru, který má již dlouhou tradici, a jak sami můžete zjistit, nepřekvapí to. Kvalita nejdále dojde. Další výhodou těchto šálů je, že existují skutečně snad ve všech barvách, neboť vás mohou prozářit v několika odstínech od každé barvy, což si skutečně zaslouží respekt. Při koupi téhle šály se vyplatí opravdu dbát na to, aby byla skutečně z kašmíru. Například 10ti procentní příměs ještě hebkost neovlivní, ale jakákoliv větší už by vás měla raději odradit.

Tento geniální módní doplněk, který vás doslova pohladí po těle, dostanete již okolo tří set korun, avšak cena může stoupat až do kosmických tisíců – kde už spíše rozhoduje značka.

© 2009-2023 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda