Podlehněte hřejivým vlastnostem kožených bund

17.11.09 - autor: Veronika Vycpálková

32626939_1Chcete-li obohatit váš šatník o kousek, který nestárne a jistě vám přiláká obdivné pohledy kolemjdoucích, rozhodně sáhněte po kožené bundě. Je to kousek, o němž by se dalo říci, že nikdy nevyjde z módy.

Na trhu najdeme jak pánská, tak dámská provedení a garantují naprosto neuvěřitelnou škálu kombinovatelnosti.Každý, kdo se zajímá o módu a nechce být pozadu, by měl vlastnit koženou bundu. Podtrhne vaši eleganci, styl, u žen ženskost a u mužů mužnost.

Hodí se jak na nákupy, tak do města, na večírky, ale i na poklidnou procházku večerním městem.

kratka-bundaVýhody

Na koženou bundu se můžeme dívat, jako na kousek s mnoha výhodami.

Dlouhodobost

Výhodou, kterou vám může kožená bunda dopřát, jako jedna z mála je dlouhodobost. Dopřejete-li vaší kožené bundě tu správnou péči, můžete se z její společnosti těšit dlouho a dlouho. Mluvíme tu až o neuvěřitelných 20-ti letech.

Materiál

s10492Materiál, z kterého se vyrábí je nejčastěji pravá kůže, nebo také takzvaná vepřovice. Je to materiál, který má z „textilií“ nejdelší životnost vůbec.

Módní vychytávky

Kožené bundy jsou již dlouhou dobu populární a hodí se pro všechny věkové kategorie. Existuje mnoho druhů střihů, které podle libosti podtrhnou stylovost, ležérnost, eleganci či módní vyhraněnost. Můžete si vybrat střih přímo na míru. V dnešní době jsou nově také populární veliké límce z kožešiny, či náplety, které přidají bundě pohodlnost zejména v oblasti krku, boků a rukou. Dalším zpestřením je kožený pásek s přezkou, či zipy na postranních kapsách.

0768354_I600_200037638352Praktické doplňky

Kromě již zmíněných nápletových límců, konců rukávů a podobně existuje vnitřní mikina. Která je model od modelu jiná. Někde s kapucou, delšími vnitřními rukávy, jinde bez a vyjímatelná. Toto všechno záleží na vašich požadavcích a liší se model od modelu.

Vychytá tak poslední nedokonalosti v zadržování tepla, které jsou v kožených bundách skutečně minimální.

Obrázky zdroj:

Kozene-bundy.info.cz

militaryrange.com

plzen.olx.cz

quelle.cz

© 2009-2023 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda