Jak vyzrát na značkové oblečení?

09.02.12 - autor: Míša S.

Ne vždy je výhodou se hnát za nejnovějšími kolekcemi oblečení známých značek – hlavní nevýhodou jsou zbytečně vysoce nadsazené ceny. Vyplatí se u některých kousků si počkat na slevy přímo u prodejců, nebo využít služeb outletových obchodů, které se zaměřují na prodej značkového zboží.Krásná dívka na podzimní louce

Tyto obchody se zaměřují na výprodej značkového zboží za nízké ceny. Dnes pro vás mám tip na další takový obchod (tentokrát on-line shop), který najdete na stránkách www.outlet-sport.cz.

Stránky se zaměřují na výprodej značkového zboží – najdete zde jak oblečení (funkční prádlo, trička, mikiny, polo trika a košile), tak doplňky (boty). V nabídce se občas objevují i nabídky lyžařského vybavení, které oceníte hlavně teď v zimě, kdy je lyžařská sezóna v plném proudu.

Zboží v nabídce obchodu pochází z výprodejů, takže nízké ceny jsou samozřejmostí. Nízké ceny jsou především u outletového oblečení (v obchodu je zboží známých značek Puma, Nike, Kappa, Lonsdale, Fila, Everlast, Umbro, Reebok a mnoha dalších).

Potěšilo mě, že outlet obchod má hned několik výdejních míst pro objednané zboží (jedno je i blízko mě – bydlím v Pardubicích a Hradec Králové je coby kamenem dohodil). Další výdejní místa jsou v Praze, Brně a také Ostravě.

Ocenila jsem, že zboží v nabídce je hned v několika velikostech (což byl mnohdy problém u konkurenčních obchodů), takže jsem si mohla vybrat svoji vhodnou velikost.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda