Užijme si teplý pohled na krásnou zimní přírodu v novém termoprádle!

11.11.09 - autor: Michaela Beznosková

Každý si snad užije pohled na kouzelně zasněženpu přírodu intenzivněji, pokud je mu teplo a příjemně. Jak to ale zařídít? Někdo nedá dopustit na dobrou horkou čokoládu, ale milovníci zimních sportů, jistě vědí, že vhodné termoprádlo je nezastupitelné. Udrží nás v teple a naše výkonnost je nesrovnatelně vyšší, než bez něj.

Hlavní funkcí termoprádla je schopnost dobře odvádět pot od těla, předávat jej další vrstvě oblečení, která shromažďuje vlhkost a postupně ji posílá dál do dalších a dalších vrstev. I proto se mu přezdívá funkční prádlo.

Termoprádlo je příjemné, protialergické, výrazně zlepšuje mikroklima pokožky a přispívá ke spokojenosti a pohodě celého našeho organismu. Termoprádlo je proto vhodné pro sport, rekreaci, práci, ale i pro běžné nošení.

Díky vrstvení je možné poskytnout uživateli komfort, který se odrazí na jeho sportovním výkonu. Funkční termoprádlo se stává určitým nutným komfortem. K dosažení co nejlepších výsledků při nošení je výhodné termoprádlo vhodně kombinovat. V zimních měsících jsou vhodné nejlépe tři vrstvy. Přímo na tělo doporučujeme používat termoprádlo s nejlepším odvodem, které udrží pokožku v suchu a nestudí. V dalších vrstvách by mělo být hřejivé, které propustí vlhkost a zahřeje.

Výhodou jsou ploché švy, které jsou příjemnější na nošení. Je důležité věnovat jeho výběru řádnou péči. Dobře zvolené prádlo stupňuje výkonnost, pohodlí a ochranu před následky podchlazení.

Pokud nevíte jakou značku zvolit, můžete vyzkoušet Progress, Moira, Sensor, nebo Smartwool.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda