Bundy horsefeathers opět ovládnou sjezdovky!

15.11.09 - autor: Michaela Beznosková

Značka horsefeathers je již od svého počátku, kdy se v Kanadě zrodila začala orientovat na boardové sporty. Zamilovali si ji snad všichni, kdo ovládají sufr, skate, nebo snowboard. Společnost se později přesunula do České Republiky a od té doby můžeme snad na každých horách potkat někoho, kdo v ní brázdí sjezdovky. A není se čemu divit. Horsefeathers se presentuje kvalitou a dobrým designem. Letos se jejich návrháři vytáhli především v oblasti zimních bund. A to všech kategoriích.

hfPánské zimní bundy horsfeathers

Letos je opravdu z čeho vybírat. K výberu je z 20 různých modelů. Každý model pak nabízí různé barevné variandy. Z těch, které vydrží opravdu velký mráz a mají v sobě ukryty spousty vychytávek jsou například model Avenge 3 v 1, Zephyr, Volcano 3 v 1, Manifesto. O třídu níž nalezneme model Zeke, Zeke shell, Polaris, Typhon a Fargo. Dále jsou pak bundy, které jsou lehčí. Dovolí nám větší pohyb, ale nejsou určeny do úplného mrazu. Jsou to Phoenix, Module, Chapter, Bufallo, Destro, Flux, Flagstone, Bullet, Francer Jackson a model Decoy.

Co se týká barev a vzorů., tak pro pány letos Horsefeather vsadil na fialovou, černou, hnědou, zelenou a modrou v různých jemných vzorech a pruzích. Dále pak trošku divočejší verze, kde nalezneme snad všechny barvy a tvary.

Tip: Pánové  mohou u vybraných modelů najít v  kapse otvírák na pivo, který určitě ocení celá parta!

Dámské zimní bundy horsefeathers

Pro dámy už tak rozsáhlý výběr není, ale s 15 modely je více než dostačující.

Nejprve se podíváme na model Feld Canvas. Je to dámská zimní bunda určená spíše do ulic než na sport. Rozhodně upoutá svým vzorem a přesto, že je vypasová, nechává nám dostatečný prostor.

U sportovních bund stojí za pozornost model Scheme, Fresco, Tango, Legacy 3 in 1, Episode, Atlantis 3 in 1. Dále pak levnější verze Nancy Savage, Parade, Minute, Resolve, Eternal ,Babylon, Comet a Silence.

Pro dámy jsou doporučeny především barvy fialová, modrá, azurová, šedá, hnědá a žlutá. Vzory jsou výrazné a nápadité.

Cena pro dámské a pánské bundy

Horsefeather si může dovolit snad každý. Dají se pořídit již od devatenácti set korun. Pro někoho, kdo jede na hory třeba jen na týden v roce, nebo na několik víkendů je to jistě dobrá  zpráva. A není to na úkor kvality. Nejvyšší hranice se u letošní kolekce pohybuje kolem sedmi tisíc. Tyto bundy už odpovídají potřebám profesionálních jezdců.

Dětské zimní bundy Horsfeathers

Ani na děti letos Horsefeathers nezapomněl a připravil pro ně modely Flash, Motion a Tempest, které dokonale imitují ty dospělácké. Pořídit se dají od šestnáctni set do dvou a půl tisíc.

Tip: Většina bund je navíc obohacena o příjemný teplý kožíšek, jak zevnitř, tak kolem odepínatelné kapucy, což zajisté ocení každý sportovec v nepříznivém počasí.

© 2009-2023 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda