VLASOVÝ SPECIÁL I. – dámské módní účesy

01.03.11 - autor: Veronika Grossová

Díky tomu, že jsem měla tu možnost nachomýtnout se do společnosti kadeřníků světové kosmetické značky, mohu vám prozradit, jaké účesy a styly budou vládnout následujícím měsícům:).

V prvním díle se zaměřím na dámské účesy:

Kadeřníci jej  pro svou kolekci nazvali 40’s romance. Je to styl, který se hodí vyloženě pro jemnější dívky a ženy, které chtějí zvýraznit svou ženskost v jednoduchosti a přirozenosti.

Typické jsou vlasy nestahované ani nevyčesávané do útlého vzhledu, ale nejsou ani dlouhé a splíhavé, naopak!Jakýkoliv účes děláte, nechte okolo něj koukat klidně i rozcuchané nebo zakroucené vlásky vybočující mimo hlavní strukturu!

Pokud máte dlouhé vlasy, snažte se jim dodat velký objem například natupírovaním, přibližně po okraj lící jim můžete nechat jejich přirozený tvar a nad rameny si vytvořit natupírovaný „límec“ z vlasů.

Klasické jsou i pravidelné vlny, nikoliv prstýnky.

Pokud máte vlasy kratší, přibližně k tvářím, nádherně vypadá, když se lehce vyčesají směrem vzhůru a mírně se navlní, pokud použijete lak a fén, vaše krapatá hříva pak bude všemi směry a tím vyjadří dokonalou naturálnost, přitom eleganci právě tohoto období.

Co se líčení týče, je vhodné použít lehké odstíny šedé, béžové a hnědé nebo okrové. Rozhodně nic výrazného, co by překrývalo vaší přirozenou krásu a sensitivitu!!!

Oblékejte se v podobných barvách, protože i tyto pro někoho nudné barvy mohou vytvořit dokonale vystylovaný vzhled. Například sukně ke kolenům se sáčkem, nebo vhodné šaty a dámský „baloňák“ se střevíčky..to vše můžete prodat, pokud jste jemný typ:)!

Pro inspiraci a dokonalou představu o 40’s romance se podívejte na stránky 111.schwarzkopf.com

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda