Jaké účesy budou v módě na podzim 2010?

27.07.10 - autor: Míša S.

podzimní účesyObecně lze v podstatě říci, že ve světě podzimních módních účesů bude vládnout jednoduchost, přirozená upravenost a osobitá hravost. V letošní podzimní sezóně budou převažovat vrstvené střihy, originální ofinky sčesané buďto na stranu anebo uhlazené za ušima, krátké střižené mikáda, hladké rovné vlasy, pěšinky sčesané na stranu a originální melíry.

Svou dosavadní pozici si udrží perfektní střihy a dokonalé barevné odstíny, které podtrhují ženský něžný půvab a osobitý styl. Nechybí tu ani stylové vysoké sčesané účesy ani zapletené drdoly, rozpuštěné vlasy, volnější a lesklé vlny, jenž působí na ženě elegantně a půvabně. Tuto podzimní módu mohou vyzkoušet všechny věkové skupiny.

Barvy jako čokoládová, světle hnědá, červená a písková budou nadále v kurzu, k nim ještě přibude módní svěží barevné tóny se zářivými odlesky.

Móda 2010 umožňuje z jednoho účesu vytvořit celou řadu báječných kreací a to díky nejrůznějším stylingovým přípravkům a vlasovým produktům. Podzimní dámské účesy musí splňovat potřeby nynějších praktických žen, samozřejmě nesmí být opomíjena ani jedinečná osobitost a individualita. Pokud letošní podzim 2010 chcete být IN, pak rozhodně vyzkoušejte oslňující módní hairstyle .

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda