Jaké účesy pro muže budou v módě na podzim?

05.08.10 - autor: Míša S.

módní trendy v pánských účesechPokud sledujete nejnovější módní trendy účesů, pak v tomto článku určitě najdete zajímavé a nápadité inspirace, které můžete využít v letošních podzimních dnech.

Podzimní móda 2010 bude v podstatě vycházet z jednoduchého stylu, který vyniká přirozeností a osobitou jedinečností. Nejvíce trendy podle předpovědi budou sčesané ofinky, originální upravené husté vlasy, načesané pěšinky buďto na stranu anebo dozadu do tzv. vlnky, uhlazené účesy a jiné melírované přelivy.

Za dosavadní vrchol módy 2010 zůstávají patky střižené do špičky, sestřižené ofinky stylem „cikcak“ či krátké vlasy s delší patkou. Pokud máte delší střižené vlasy, pak Vás jistě potěšíme, neboť polodlouhé účesy budou v kurzu i na podzim 2010. Ti z vás, co dáváte přednost kratším sportovnějším účesům, též v nabídce najdete střihy podle vašeho gusta a jedinečného stylu, ve kterém budete působit velmi elegantně, energicky až mladistvě.

Letošními podzimními barvami zůstávají nejen klasické hnědé, černé a blond odstíny, ale i nejrůznější tóny bílé a metalické modré barvy.

Všechny účesy podzimní módy 2010 jsou svěží, lesklé, stylové, moderní a sexy. Dají se upravit za malou chvíli pomocí nejrůznějších stylingových přípravků a vlasových produktů.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda