Trendy letošního jara

13.03.17 - autor: Míša S.

Prozradíme vám, jak oslnit v práci či ve škole a co ve vašem šatníku rozhodně nesmí chybět!

Džíny s vyšitým obrázkem

Denimové retro džíny jsou teď opravdu v kurzu… Ale co teprve, když na nich budete mít vyšitou barevnou růži? Krásně tím upoutáte pozornost a oživí to celý váš look. Tyto kalhoty jsou určitě první „must-have“ položkou na vašem nákupním seznamu.

Puntíkované punčocháče

Zapomeňte na hnědé či černé obyčejné punčocháče a zkuste něco odvážnějšího. Puntíky ukazují roztomilost, ale v kombinaci s uplou sukní v nich budete neodolatelná! Nebojte se vzít si k nim květovanou halenku, ta celému outfitu dodá ten pravý šmrnc.

Ponožky v botách

Retro styl se opět vrací. Stačí si vzít vaše oblíbené kotníčkové boty a povytáhnout z nich ponožky nahoru. Divila byste se, jak jemně tato kombinace dokáže působit.

Volné tričko

Pokud není váš drahý milionář a vám se nechce zbytečně utrácet, tak rozhodně nezoufejte. Určitě ve své skříni najdete staré velké volné tričko. Když si ho obléknete spolu s kalhotami s vysokým pasem a zastrkáte si ho dovnitř, získáte tak jednoduchý, ale osobitý styl. Za zkoušku to určitě stojí a navíc krásně vytvarujete svou postavu.

Rozhodně žádné šedé kousky!

Nechcete přece být ta „šedá myška“. Nebojte se odvážnějších barev jako je červená, žlutá, olivová. V přiměřeném množství barev můžete dosáhnout velmi zajímavých výsledků (nezapomeňte se pochlubit v komentářích).

Přírodní nehty

Dlouhým umělým nehtům odzvonil zvonec. Teď přichází na řadu vaše pravé nehty. Nebojte se je ukázat, podle statistik se mužům líbí mnohem více. Celkově budete působit přirozeněji a více svá. Nezapomeňte si je pěkně upravit, hlavně žádné špinavé drápky.

Nedioptrické brýle

Možná si říkáte k čemu, ale divila byste se, jak brýle váš obličej oživí. Nemějte strach, oči vám to nezkazí a jen budete působit chytřejší a víc sexy. Chválně se zeptejte své drahé polovičky, jestli má ráda paní profesorky 🙂

© 2009-2023 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda