Pánská kolekce triček od Flamigopark

20.12.10 - autor: Míša S.

flamingoparkFlamingopark – pro mnohé uctívaná značka, modla. Někdy by se mohlo zdát, jakoby muže trošku zanedbávala, ale já vás dnes vyvedu z omylu a představím vám, z čeho si muži mohou vybírat.

Mnoho mužů jistě nosí rádo jedinečné a originální módní kousky, tím se od žen tolik neliší. Většina z nás se chce do jisté míry oddělit od davu a možná někdy i trochu šokovat.

Nevíte co darovat svému partnerovi?

Flamingopark to vyřeší za vás a vězte, že nemůžete nic zkazit.

triko

Trička, módní doplňky..

Nová kolekce pánských triček osvěží mužský šatník energickým designem. Barvy kontrastující ve všelijakých kombinacích a hravé potisky vyjímající se na kvalitním materiálu dávají dohromady jedinečná trička, kterými oslníte. Velké plus mají trička s mačkaným designem, která se nežehlí! Ano, také tahle skutečnost mluví za to, že Flamingopark na pány skutečně myslí.

flamingopark

Pakliže si nevyberete ze široké nabídky pánských triček s potisky, můžete si vybrat z dalších Flamingopark doplňků. Například unisexové hodinky, peněženky, vkusné brašny přes rameno, kožené náramky či peněženky.

pánské triko

Ani z toho si nevyberete?

A co takhle rafinované přívěsky na klíče, záložku do knihy pro vášnivého čtenáře, nebo obal na cestovní pas po cestovatele?
Navštivte prodejnu Flamingopark na Praze 3, která skýtá veškeré tyto poklady.

Zdroj fotografií: Flamingopark.cz

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda