Oblečte se do barev padajícího listí

03.10.15 - autor: Michaela Beznosková

Teplé a hravé léto už je za námi a kolem nás vidíme jen zamračené obličeje, pochmurné barvy a déšť. Přitom se stačí lépe podívat a uvidíme, že podzim je vlastně krásný čas a skvělá příležitost, jak zazářit!

Podzim je doba, kdy se příroda připravuje na zimu, zvířata zalezou do teplých pelíšků, listí změní barvu, nasbírá živiny a opadá. A my? Nám nezbývá nic jiného, než si ten podzim pořádně zpříjemnit.

Když vyjdete ven, zjistíte, jak pestrá je paleta barev podzimního listí. Zároveň ale uvidíte všechny barvy, které udávají ráz letošního podzimu.

Dokonale splynete s přírodou, když se obléknete od zlatavé, temně žluté, oranžové, cihlové až po červenou či hnědou.

Nic se ale nemá přehánět a tak letos návrháři vsadili na křiklavé tóny doplňků. Na barvy růžového a třešňového květu. Pozadu nezůstává ani citrónově žlutá, azurově modrá nebo fialová. Stačí si jen vybrat a kombinovat s Vaším novým podzimním outfitem.

Hitem, který by žádné dívce, slečně i paní neměl chybět jsou rozhodně blyštivé flitry, vše, co se třpytí zlatem, stříbrem a drahým kamením. Blízkavé věcičky umí nejlépe doladit náš perfektní look a oživit tak i staré kousky, které nám leží ve skříni již z minulé sezóny.

© 2009-2023 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda