Kabelky a tašky jsou moje lásky

14.10.11 - autor: Míša S.

Každá žena „ulítává“ na něčem jiném, pro některé jsou srdeční záležitostí boty, pro jiné doplňky a další se rozbuší srdce při pohledu na nádhernou kabelku. Vždy se jedná o investici do našeho jedinečného stylu, která nám vydrží až několik měsíců.

Kabelku volíme spíše v neutrálních barvách, protože pak ji můžeme nosit skoro ke všemu našemu oblečení a bude naší ozdobou, jakási naše vizitka až do doby než se úplně zničí.

A jak takovou kabelku vybírat? Především bychom měli mít jasno, k jaké příležitosti si kabelku vybíráme. Pokud k běžnému nošení, je dobré sáhnout po větší, pokud patříte ještě do řad studujících dívek a své sešity a učebnice si ukládáte do kabelky, zvolte větší, která díky popruhu přes rameno nebude natolik zatěžovat záda.

Pokud hledáme kabelku k večerním příležitostem, měli bychom vybírat mezi tzv. psaníčky. Jedná se o malé kabelky, které se hodí především a společenské události. Větší psaníčka a tašky lze nosit i běžně přes den např. na pracovní schůzku apod. Inspiraci nebo nové kousky hledejte na www.parizanka.sk.

Leginy nejsou v módním světě žádnou novinkou, znali je už i generace našich rodičů. A protože opět začínají být populární kousky z 80. let, neváhejte a jedny legíny si pořiďte. Dají se velice nápaditě kombinovat. Do práce či školy se hodí především legíny v barvě černé.

Jejich velkou výhodou je, že se dají velice jednoduše kombinovat, ať už k nim zvolíte delší košili, tričko, tuniku nebo tílko, vždy to bude vypadat úžasně. I obout si můžete k legínám téměř cokoliv, skvěle vypadají v kombinaci s kozačkami, balerínkami, lodičkami, ale i v létě s žabkami.

Pokud ještě žádné nevlastníte, zakoupit si je můžete na www.fashionshop.sk. Jedná se o slovenský obchod nabízející oblečení především pro mladé lidi. Kromě výše zmíněných legín zde naleznete zajímavá trička, mikiny, bundy a mnoho dalšího.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda