Brzo tu budou horké dny a sandály budou nutností!

29.03.11 - autor: Míša S.

Přestože to tak nevypadá, tak za nějakou dobu budou horké dny a nutností každého bude nosit sandály. A tím rozhodně nemyslím ty klasické městské páskové sandály, ale takové, s kterými můžete vyrazit i do přírody – takové, které mají ve svém jménu „outdoor“.

Firma Keen přišla s netradiční konstrukcí bot, která využívá kvalitní pravou kůži, gumovou „outdoorovou“ podrážku a hlavně pevnou špičku. Výhodou této koncepce je fakt, že můžete se sandály vyrazit jak do města, ale také do přírody. Díky vzdušnému designu se nebudete muset bát o případné zpocení nohou.

Jedinečné boty s netradičním designem a množstvím rozličných použití – co víc si přát? Kdo by taky chtěl vlastnit celý botník bot, když místo nich by mohl mít pouze pár párů, které by nezabíraly tak moc místa?

Díky gumové podrážce dostaly tyto sandály do vínku komfortní došlap, takže ani po delších túrách vás nebudou bolet nohy a vy si tak budete moci maximálně využít výlet po horách, či přírodě. Další výhodou je samozřejmě kvalitní provedení – precizní švy a skvělé materiály.

Pro pány je určen hlavně kožený model Keen Newport nabízený hned v trojí barvě (černá, hnědá a béžová). Pro dámy jsou určené sandály s názvy Keen Venice a Keen Whisper. Svým designem se výrazně liší od pánských modelů – jsou mnohem stylovější a vzdušnější. V nabídce speciálních vzdušných bot najdete i verze z textilu, či přímo určené do vody – druhé zmiňované dostaly do jména přídomek H2.

Keen sandály mají ve jméně hybridní – díky užití ve městě a zároveň v přírodě. Proč by člověk měl vlastnit minimálně dvoje vzdušné boty, když může mít jediné se zajímavým designem?

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda