Outletové obchody i v ČR! Slevy až 70%

17.07.12 - autor: Míša S.

Zajímáte se o módu? Znáte slovíčko outlet? Jedná se o specializované obchody, které nabízejí originální značkové zboží za nepřekonatelně nízké ceny. A víte co? Takové obchody neexistují nejenom v zahraničí, ale i už u nás. Jedním z nich je FACTORY OUTLET.

Působí jak na internetu, tak i v reálném světě – jen v Praze má 4 kamenné prodejny a jistě bude i expandovat do dalších měst.

Výhody nakupování on-line nemusím snad říkat – úspora času, velký výběr zboží… Jejich technické řešení e-shopu má ještě jednu další výhodu – jednoduchou filtraci zboží podle velikostí.

Takže nemusíte procházet hromadu nádherných bot s tím, že nakonec zjistíte, že polovina z nich je ve špatné velikosti. Můžete si tedy jednoduše vyhledat boty jen s velikostí 7. A hned budete mít jasno, jaký výběr botek máte k dispozici. Obuv outlet dokáže ušetřit spoustu peněz (oproti nákupu nových bot) – ale musíte chvíli hledat. A vyplatí se to…

Ptáte se, jak je možné, že oblečení a boty jsou tak levné a přitom se prokazatelně jedná o originální zboží? Outlety fungují na tom principu, že ve velkém odkupují od samotných výrobců zboží ze starších edic/kolekcí, které se neprodaly. Díky tomu mohou nabídnout nižší ceny, přestože se jedná o značky jako adidas, Nike, Puma a další. Slevy na boty a oblečení může být až 70%!

Outlet v Praze nabízí široký výběr zboží – jestliže e-shop je zaměřen především na sportovní zboží, zbylé typy výrobků najdete právě v kamenných prodejnách. Tam si je můžete libovolně zkoušet a zkoumat, jestli jsou ty pravé pro vás!

1

Ze sekce Adidas outlet jsem si vybrala jednoduché sportovní tričko TF SL HC Tech. Sportovní střih, prodyšný materiál ClimaCool® a maličký znak Adidas (nemám ráda velké nápisy/znaky přes celé oblečení – připadám si pak jak chodící poutač) – musela jsem ho prostě mít. Kdo by ho nebral se slevou 63%!

2

Outlet Nike nabízí především sportovní obuv. Stejně tak jako sekce Puma – tam mě do oka padly otrhané fialové botky Tekkies hyacinth. Vintage styl je stále v módě, takže skvělý kousek!

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda