Taky vás to jednou čeká – zařizování výbavy pro mimčo

15.02.13 - autor: Míša S.

Jednou ta potřeba přijde. Jednou se budeme muset postarat o další generaci. Jistě každá víte co tím myslím. Malé mimčo. A s ním přichází mnoho starostí. Nejenom těch jednoduchých…

Neustále musíme myslet na jeho bezpečí a pohodlí. Potřebujeme ho ochránit před světem, kde na každém kroku může číhat nebezpečí. Když už jsme si protrpěli 9 měsíců čekání, tak o něj budeme bojovat a chránit ho neustále. Naštěstí můžeme si to ulehčit. Množství kočárků a autosedaček sníží riziko úrazu a hlavně udrží požadovanou úroveň komfortu.

Kočárky z babypark.cz jsem sama nevyzkoušela – přeci jenom na dítko mám ještě pár let času. Ale starší kamarádky, co mají už rodinu, je mají. A víte co? Nemohou si stěžovat. Kočárky mají robustní stavbu, pohodlný vnitřek, kde leží dítě a perfektní stabilitu – prostě klasa.

image

Pokud hledáte výborné kočárky, mám pro vás tip na jednu konkrétní značku, na kterou slyším ty nejlepší reference. Je to Quinny. Jsou vhodné především pro sportovní aktivity, pohodové procházky, ale i na výlet do města. Užijí je maminky, které mají už trochu větší miminko.

Pro malá mimča můžu doporučit značku Mamas & Papas. Dlouholetá tradice firmy (více jak 30 let) zajišťuje, že o vašeho potomka bude skvěle postaráno. Můžete se těšit na prvotřídní zpracování, skvělé materiály a vysokou míru bezpečí pro převážené dítě.

Při zařizování výbavičky pro miminko nesmíte zapomenout i na dětský nábytek. Nejlepší je mít ze začátku mimčo u sebe v ložnici a poté co trochu vyroste, mu připravit jeho vlastní dětský pokoj. A samozřejmě s bezpečným dětským nábytkem.

Celkově na obchodu babypark.cz oceňuji přehlednost, kterou hlavně oceníte při porovnání jednotlivých nabízených modelů kočárků a autosedaček. 13 výrobců z celého světa se bude snažit vám nabídnout to nejlepší ze svých modelových řad z posledních let. O vaše dítě bude maximálně postaráno. A o něj jde přeci především:)

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda