Domácí samolepky na zeď květiny prostě frčí!

22.03.14 - autor: Míša S.

Velké nástěnné dekorace vyniknout na prázdné zdi bez dalších dekorací a bytových doplňků, taková velikost samolepky bude dominantní v prostoru kam ji budete aplikovat, většinou velikost kolem 1,5m až 2,5m.

Se samolepkou se budete setkávat každý den v bytě nebo kanceláři a nevyplácí se šetřit. Ne vždy lze totiž nástěnné dekorace odstranit bez poškození malby. Dobrý prodejce vás na to upozorní předem.

Princip nalepení nástěnné dekorace je velmi snadný a zvládne jej úplně každý. Samolepky stačí vybalit, rozložit na rovnou plochu. Poté se sejme podkladový papír tak, aby samolepka zůstala na přenosovém papíře. Samolepky na zeď květiny pak nalepíme na stěnu, a to i s přenosovou fólií, stlačíme ji na zeď, aby dobře držela a neodlepovala se. V konečné fázi stačí sejmout přenosový papír a je hotovo!

Výběr místa závisí jen na vás, ale některá omezení samozřejmě existují. Měli byste se vyvarovat lepení na místa, kde je zvýšená teplota (krby, topení, trouba, …) a kde hrozí poškození nástěnné dekorace od mastnoty a chemických prostředků. Dále se samolepky nesmí aplikovat na mokré, zaprášené a mastné zdi.

samolepky na zeď dekorace květinyPokud vás omrzí nástěnné dekorace, kterou jste si vybrali, jednoduše ji sundáte. Měli byste si ale vybírat kvalitní druh samolepek, pokud na nich budete šetřit, budou se odlupovat, a pokud se jí pokusíte odstranit, půjde dolů i s omítkou.

Do dětského pokojíku se například skvěle hodí nástěnné dekorace, které zobrazují zvířata, do chlapeckého pokojíku bychom pak doporučili motivy s autíčky a motorkami. Dost se mi líbí výběr nejlepších 6 samolepek vhodných do obývacího pokoje ze serveru Krásnésamolepky.cz

V nabídce našeho internetového obchodu si svůj motiv najde každý – k dispozici jsou stovky moderních i extravagantních motivů nástěnné dekorace pro mladé, motivy pro sportovně zaměřené, květinové vzory pro romantické duše, motivy pro milovníky hudby a nespočet dalších.

Jak vypadají zdi ve vašem domečku nebo v jedné z vašich místností? Máte zdi barevné nebo bílé? Nebo jste se vrátili k papírovým tapetám, které jsou v současnosti opět moderní? Nebo vaše zdi zdobí obrazy s abstraktními vzory nebo se zajímavými fotografiemi? A nemáte pocit, že by to už chtělo změnu? Řešením je nástěnné dekorace.

nástěnné dekorace začínají výrazně zvyšovat svou popularitu. Dají se považovat za maličkost, která však dokáže s jednobarevnými zdi opravdové zázraky. Hodí se do všech místností, které potřebují trochu zpestřit a na kráse jim výrazně přispějí. Jak jsem psala výše, dobrým zdrojem informací a motivů samolepek je galerie nejkrásnějších samolepek, která sídlí na adrese http://www.krasnesamolepky.cz/.

Aplikace je velice snadná. Nalepení dekoraci trvá jen několik minut a nemusíte se toho bát. nástěnné dekorace je přetažena tzv. přenosovou fólií, která nalepení samolepky na dané místo značně usnadní. Samolepku nejdříve uhladíme na přenosovou fólii, potí se odlepí nosný papírový podklad a samolepka je připravena k nalepení. Samolepku poté přitiskneme na zeď a vyhladíme, dále v ostrém úhlu odlepujeme přenášecí fólii. Po úplném odlepení máme náš motiv na zdi.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda