Jak jsme vybírali nové tapety do svého domova?

07.09.13 - autor: Míša S.

Každý se chceme odlišovat. Chceme být za každou cenu originální a jiní. A když k nám na návštěvu přijdou přátelé, vědí, že jsou na unikátním místě. První, na čem jejich oči spočinou, jsou neskutečné tapety, které jsou po celé ploše zdí. Běžný člověk si vybírá tapety dle ostatního zařízení pokoje. My jsme na to šli opačně. A to díky netradičním tapetám značky Diamond Design.

Při výběru vhodné tapety jsme se podívali nejprve na jejich webové stránky. Ale máme raději osobní kontakt, proto jsme zašli do jednoho z jejich showroomů. Vybrali jsme si pražskou prodejnu na Rohanském nábřeží 657/7. Většinu času jsme sice v Brně (kde mají také showroom), ale tentokrát jsme byli u přátel v Praze a chtěli jsme ji naplno využít.

Hned po vstupu se nás ujala příjemná slečna, která nám představila jejich aktuální kolekci a samozřejmě i různé typy tapet. Vinylové, vliesové, textilní, sklovláknité, přírodní a papírové – tušili jste, že existuje tolik odlišných materiálů k pokrytí stěn? My ne.

vliesove_tapety_01

Nakonec jsme zvolili výraznou vliesovou tapetu kombinující textilii a klasický papírový materiál. Výsledná struktura, která je nejcitelnější na dotek, si nás hned získala. Hlavně oříškově hnědý nádech povrchu v kombinaci s opalizujícími metalickými linkami se nám hned zalíbil.

Zbývalo jen dořešit vhodné rozměry pro náš největší pokoj (ani jsme nevěřili, že máme tak velký pokoj v metrech čtverečných) a výběr byl u konce. Tím vše ale neskončilo. Zbývalo dořešit, kde jsme vybírali nové doplňky do bytu, aby skvěle ladily s tapetami či samolepkami na stěnu. Ale o tom až příště:)

Chcete také vystoupit z řady a být originální? Doporučuji vám tapety Diamond Design – kontaktovat je můžete přes jejich oficiální stránky. Postarají se o vás po všech ohledech – pomohou s vhodným výběrem tapet, představí vám svou širokou nabídku exklusivních tapet. A na vás bude jen si užít svůj domov v novém hávu.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda