Myslíte, že vás vrásky nikdy nepostihnou? Bohužel nemáte pravdu

01.09.10 - autor: Míša S.

Myslíte si slečny, že na vrásky jste stále mladé a vás tento neduh nezasáhne? Jenže za roky každá pocítíte na své pleti dotyk času a budete chtít vědět, jak zatočit s těmi stopami stáří, které vám na obličeji zanechaly vrásky kolem očí. A v tu chvíli si třeba vzpomenete, že jste četli tento článek.starší pleť

Nebudu vás zahlcovat nesmyslnými a nadnesenými pozitivy toho a toho výrobku, protože mám vlastní zkušenost s tím, že co vám vychválí v TV, tak nefunguje. Ale jelikož mám poměrně dost kamarádek, které jsou už ve věku, kdy je sužují starosti o vrásky, tak se ke mně dostává dost tipů na to, jak s nimi zatočit.

2weeks miracle

V poslední době se mi kamarádky začínají svěřovat s tím, že žádné výrobky slibující extra rychlý účinek do 5 minut nefungují. Že jsou to jen vyhozené peníze. Naopak mají dobré zkušenosti s přípravky proti vráskám, které slibují účinky například až za 14 dní (jak neporovnatelný časový údaj proti televizním pár vteřinám).

A takovým účinným přípravkem je 2weeks Miracle. Tento krém proti vráskám (podle všech referencí od mých kamarádek) splňuje to, co slibuje. Tedy zatočí s vráskami na vaší pleti.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda