Každý si zasloužíme odpočinek – wellness pobyty

03.02.11 - autor: Míša S.

wellness Dennodenně sleduji módní trendy jak u nás, tak v zahraničí. A věřte mi, že je to celkem unavující aktivita. Jenže jak si odpočinout, když musím mít přehled v oboru, díky kterému mám stabilní příjem?

Kamarádky mi radí si dát dovolenou. Prý mám „vypnout“ a chvíli si užívat nového prostředí, relaxuj a pohody. Jenže kde, něco takového najdu? Byly mi poraděny wellness pobyty – udělám prý něco pro svoji pohodu a také tělo (je pravda, že moje tělo je celkem zanedbáváno, když celý den sedím u PC a sleduji novinky).

Byly mi poraděny wellness pobyty – udělám prý něco pro svoji pohodu a také tělo (je pravda, že moje tělo je celkem zanedbáváno, když celý den sedím u PC a sleduji novinky).
Nejbližší relaxační středisko je Lázně Bělohrad – chvilka autem z mého bydliště. Takže místo dlouhého rozhodování jestli ano, nebo ne, jsem vyrazila směr lázně. Lázeňský resort Tree of Life (v překladu „strom života“), který se nachází blízko slatinných lázní byl jasnou volbou – kde jinde si odpočinout, než v luxusním wellness středisku.

Ubytování proběhlo velmi rychle, kvalifikovanost pracovníků lázní byla na vysoké úrovni – žádné prodlevy, vše šlo jako na drátkách. Zacházeli se mnou jako s váženou paní, přestože můj věk stěží překročil pětadvacet „járů“. Za chvíli jsem byla ubytovaná, takže mi zbývalo jedinné – vybrat si relaxační aktivity, které budu navštěvovat během mého wellness pobytu.

Jako svůj wellnes pobyt jsem si vybrala třídenní „lázeňský víkend“, který v sobě kromě ubytování a stravování obsahoval: přírodní slatinný obklad, hydro-jet, klasická masáž, koupel hydromasážní a několik dalších položek. Pokud vám mohu poradit, tak na rozházené nervy a uklidnění mysli a těla je nejlepší hydromasážní koupel. Jen si to představte – ležíte se ve vodě, všude klid a vaše tělo je masírováno vodními tryskami, které neopomíjejí jediné místečko na vašem těle. No prostě slast.

Možná si řeknete, že 3 dny wellness pobytu není moc – přeci za takovou dobu si nemůžu odpočinout od dennodenní rutiny. Ale opak je pravdou. Po třech dnech této navýsost příjemné péče jsem se cítila jako nový člověk, který je plný elánu a energie.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda