Výhody Clip-in metody

30.10.10 - autor: Míša S.

1151012_dayley__daily Metodu Clip-in prodlužování vlasů nejspíše znáte z předešlých článků zde na Podzimě. Ale víte jakou má tato metoda výhody oproti ostatním způsobům prodlužování a zhušťování vlasů?

Prodlužování vlasů či jen samotné zhuštění pomocí jednoduché metody clip-in má opravdu mnoho výhod. Vlasy si sama v pohodlí domova prodloužíte během pěti, maximálně deseti minut místo toho, abyste trávila několik hodin v kosmetickém či kadeřnickém salonu.

Dále cenově si tuto metodu může dovolit snad naprosto každý, ceny jsou opravdu velmi přijatelné. A také nemusíte pravidelně docházet do svého kadeřnického salonu, aby vám prodloužené vlasy byly zase posunuty při růstu vašich pravých vlasů.

Připevněné vlasy metodou clip-in jsou naprosto k nerozeznání od vašich pravých vlasů a navíc je šetrná a nijak nepoškozuje pravé vlasy nositelky. Pomocí prodlužování vlasů clip-in příčesky docílíte nejbezpečnějšího způsobu, kterým lze pravým vlasům dodat vytouženou délku, barvu či objem a je navíc i alternativní metodou k trvalému prodloužení vlasů.

Pokud si nejste zcela jisti správným odstínem příčesků, jistě oceníte, že na většinu webových stránek, kde clip-in vlasy nabízejí, můžete zaslat svoji fotografii a ony vám následně poradí, jaký odstín je právě pro vás ten pravý. Vlasové clip-in odstíny můžete i bez udání důvodů většinou velice snadno vrátit do 14 dnů, ale musejí být nenošené.

Při tomto způsobu prodloužení vlasů můžete mít každý den jiný účes, jeden den dlouhé, druhý pro změnu krátké vlasy, což u jiných metod prodlužování nejde, stačí jen příčesek sundat. S clip-in prameny můžete každý den vypadat jinak a naprosto jedinečně.

Tyto výhody vás přesvědčily ke koupi, ale nevíte kde prodlužovací Clip-in prameny ze stoprocentních lidských vlasů koupit? Seženete je jistě v internetovém obchodu www.prodluz-vlasy.cz, kde dostanete také případné poradenství ohledně péče, či výběru vlasových pramenů.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda