Jak kombinovat skate boty s outfitem!

06.03.12 - autor: Míša S.

Při výběru bot musíte vždy brát v potaz, k jakému outfitu je budete nosit. Pokud máte alespoň minimum estetického cítění, tak si nevezmete fialové botky k hnědému oblečení a naopak. Při výběru bot (a už skate boty to platí také) dávejte důraz na možnost kombinace se zbytkem oblečení.

Nejvhodnější (nejzkombinovatelnější) jsou samozřejmě neutrální barvy. Mezi ně patří černá, bílá a šedivá. Jednobarevné boty můžete sice lehce kombinovat s ostatním oblečením, ale moc parády s nimi neuděláte – především tím nezaujmete své přátele („fellaz“).

Zkuste tedy do výběru bot zapojit trochu kreativity a nebojte se barevnějších typů bot – například takovým jsou botky DC Gatsby 2. Zkuste si vybrat například ostřejší odstíny, které vaše okolí rozhodně nepřehlédne – například barvu turquise (výrazně tyrkysovou).

19254

Další zajímavým tipem ode mě jsou boty DC Anvil athletic red-white. Vkusná kombinace červené kůže a bílé podrážky dokáže oživit sebe nudnější outfit. Proto se nebojte kombinovat netradiční barvy!

Další možností je, že vaše boty budou dominantním prvkem celého outfitu. Klidně si vyberte duhově zabarvené divoké boty, které všechny zaujmou, ale nepřebíjejte je stejně barevným oblečením – zkuste zvýraznit krásu vybraných bot méně výrazným outfitem, který nebude odvádět pozornost od skate bot.

Při výběru skate bot je dobré brát v úvahu i jejich typy (a nejenom barvy). Je rozdíl nosit klasické nízké „kecky“ s oblečením, nebo Hi-topy značky Supra. Dobrým kompromisem budou kotníčkové boty značky DC Chelsea Z HSE navy-white. Zajímavou alternativou jsou kontíčkové dámské boty etnies Etnies Uptown grey/white/orange.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda