Korále jsou zpět!

17.04.11 - autor: Michaela Beznosková

Doplňky jsou neoddělitelnou součástí každé z nás. Už jako malé jsme si hrávaly s panenkami a zdobily je i nás korálemi a vším, co jsme našly. Půjčovaly jsme si maminčiny věci a připadaly si ták dospělé. Vraťme se do dětství a pořid’me si takové korále i teď. Jsou totiž hitem této sezońy!

Navlékla Vám Vaše dcerka korálky a dala Vám je dárkem? Neodkládejte je do krabice a ozdobte si s nimi třeba kabelku, nebo jednoduchý kabátek. Korále Vaše kousky perfektně oživí a navíc udělají z každého kusu oblečení dokonalý originál a vy se vrátíte zpět do Vaší pohádky.

Nudí Vás Vaše straré kruhové naučnice? Navlékněte na ně dva až čtyři dřevněné barevné korálky, dle Vašeho vskusu. Dřevěné kuličky zjemní Váš styl a přiblíží Vás k přírodě. A právě příroda je to, na co světoví návrháři letos vsadili!

Jestli nemáte dcerku, která by Vám vyráběla korále a Vaše tvořivost není na nejlepší úrovni, nezoufejte. Obchody jsou plné krásných barevných kuliček a za nízké ceny. Takže si můžete vybrat hned několik druhů a být tak každý den jiná, jinak neodolatelná.

Klasické korále na krk se nosí stále. Jsou svůdné a dostávají Vás do romantické role. Projděte se městem v nových barevných kuličkách a užijte si obdivné pohledy  kolemjdoucích!

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda