Jaké boty budou v módě pro pány v letošní zimě?

30.08.10 - autor: Míša S.

pánská zimní obuvLetošní zimní sezóna 2011 bude směřovat k elegantnímu stylu s prvky nadčasového designu, který oplývá vysokou kvalitou, jakostními materiály, luxusním zpracováním a atraktivními vzory.

Samozřejmě nesmí tu chybět ani klasický styl a dokonalé zdobení, které budou nadále v kurzu světové módy. Některé kolekce obuvi jsou navrženy s jemnými extravagantními variacemi, jiné jsou mnohem decentnější a konzervativnější.

Rozhodně tento moderní unikátní styl uchvátí jakéhokoliv muže a najde si v něm určitě zalíbení. Jedno je ale teď už jasné, že žádného muže nenechá tento styl chladným.

V zimních módních trendech se objevuje jak tradiční černá a hnědá obuv, tak i nevšední odstíny černé, hnědé, béžové a červené barvy. Nejčastěji je pánská zimní obuv ozdobena dekorativními módními prvky, jako jsou např. originální cvočky, přezky různých tvarů a velikostí.

V módě 2010/2011 najdete moderní a jedinečné kolekce obuvi, jako je kožená zimní pánská obuv s kožešinkou uvnitř, zimní obuv s odleskem na šněrování, pánská obuv na mohutnější podrážce, pohodlné a zateplené kotníkové boty. Všechny modely jsou velmi kvalitní, disponují nejen špičkovým zateplovacím systémem, ale i voděodolným povrchem a protiskluzovou podrážkou. Svému uživateli přináší maximální komfort.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda