Pánové, víte jaké účesy budou v módě v zimě 2011?

27.08.10 - autor: Míša S.

pánský účesJestliže Vás toto téma zajímá, pak právě zde najdete informace ohledně zimní módy 2011. Můžete se zde také nechat inspirovat atraktivními módními účesy, střihy a zajímavými barvami. Samozřejmě že se tu též dozvíte, co v zimě 2011 bude asi v kurzu.

Nebo jaké fascinující účesy si můžete nechat udělat od profesionálních kadeřníků. Zimní móda 2010/2011 bude ve znamení módního stylu, ve kterém se prolíná jednoduchost, elegance, rafinovanost a ležérnost. Některé účesy v sobě ukrývají prvky extravagance.

Asi největším hitem budou účesy z krátkých vlasů, které jsou dokonale propracované do těch nejmenších detailů. Vynikají nejen kvalitním střihem, ale i efektním barevným řešením. Samozřejmě nebudou tu scházet ani účesy z polodlouhých vlasů ani uchlazené, mírně rozcuchané pánské účesy či sportovnější střihy.

Občas se ještě mohou objevit jednak sčesané ofinky a načesané pěšinky, jednak sestřižené ofiny a zajímavé melírované přelivy na konečcích vlasů, které oživí celkový vzhled střihu.

V této zimní sezóně si můžete vyzkoušet nejen originální střihy, ale i jedinečné barevné změny. Právě díky nim budou vaše vlasy vypadat svěžejší, lesklejší a stylovější.Letošními zimními módními barvami nadále zůstávají černé, hnědé a blond odstíny, nejrůznější škála tónů bílé barvy, popřípadě červené tóny.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda