Pletené svetry – hit letoška

03.10.13 - autor: Michaela Beznosková

Pletené svetry se vrací každou zimu, jako první sníh. Je to vděčný kousek, který nevyjde nikdy z módy – asi jako černá barva, nebo Michael Jackson. Obchody už jich zase nabízejí obrovské množství a my bychom měli vyrazit na „lov“. Abychom tam ale nezůstali celý den a nepřemýšleli, jestli dlouhý, krátky, s rukávem, bez rukávů, černý, nebo barevný, nabízím Vám malou inspiraci

… Krok číslo jedna je prohlédnout si, jakých pletených svetříků už majitelka jste. Jak jsem již říkala, svetry z módy nikdy nevyjdou a byla by škoda pořizovat si podobný, jaký už máte a příjít tak o možnost koupit si nějaký další trend. Podívejte se také, zda je slabý, či teplý, na barvy, délky a podle toho si udělejte představu, co jdete hledat.

Pomyslný kůň, na kterého bychom měli vsadit jsou svetry v pastelových barvách, tlumené jemnými vzory. Například barvy zelené, modré, či fialové. Pořídit je můžete například v sít’i obchodů Orsay.

Opravdu lichotivé střhy pro naše postavy letos přinesla značka Guess. Výhodou je, že se dají nosit jak k civilnímu oblečení, tak i do společnosti. Vždy tak budeme vypadat opravdu dobře. I přesto, že na pohled vypadají lehce, mají výborné hřejivé schopnosti.

Pokud jste spíše sportovnější typ, značka Roxy letos přišla se svestry, které zvládnou jakýkoliv pohyb a na pohled vypadají více, než dobře. Tuto novinku zajísté ocení především mladé slečny, pro které je tato řada učena.

Pokud si pořídíte nějaký z dlouhých svetrů, jejichž délka zasahuje pod zadeček, nezapomeňte ho doplňit stylovým pásek. Dodá Vám ten správný šmrnc.

Tip: Naučila Vás babička, či maminka zkrotit rozkutálené klubko a ovládnout jehlice? Udělejte si příjemný večer, pusťte si příjemnou hudbu, zapalte svíčky a upleťte si svůj vlastní originální kousek, dle Vašeho vkusu. Nebude mít radost jen z nového přírůstku ve Vaší skříni, ale také z dobře odvedené práce a relaxace. Jistě je to příjemněji ztrávený čas, než v přeplněných předvánočních obchoďácích.

© 2009-2023 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda