Slimový střih pro pány – Levis 519

09.10.14 - autor: Míša S.

Levi’s® je synonymum pro džíny a už tomu asi nikdy nebude jinak. Levi’s® přichází s novinkou, která potěší všechny chtivé muže, kteří propadli trendům dnešní doby a zároveň věří v neskonávající kvalitu Levi’s® džínsů.

Nový střih zúžených pánských džínů – Levi’s® 519. Mluvíme o slimkách čistého střihu, které jednoznačně každému vyrazí dech. Nabízí přesnou dávku rebelie a elegance najednou.

Budete se cítit, jako lev salónů a rozhodně budete mít proč.

levis džíny

Levi’s® 519 mají 5 kapes, což je tak akorát na veškeré mužské potřeby. Jsou úzké a shodují se se všemi současnými trendy. Dosahují až extrémního zúžení v oblasti kotníků, ale ten nejkvalitnější strečový denim zaručuje, že se rozhodně nebudete cítit nepohodlně.

levi džíny

Barvy, které vládnou této sezóně, jsou jednoznačně černá a modrá oceánského dna, ale můžete také vybírat z vyšisovaných designů, které jakoby do světa hlásali, že se z vás stala nerozlučná dvojice, která si to kráčí napříč dobrodružným životem.

džíny

Těmto džínsům hrál u kolébky rokenrol, takže jestliže nasadíte bílé tričko, ležérní košili, už vás dělí jen elektrická kytara a plná aréna lidí od toho, abyste si připadal jako rokenrolový hrdina dnešní doby.

Zdroj fotografií: Levi.com

© 2009-2018 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda