Svatba za rohem… Jak si poradit s šaty?

20.05.13 - autor: Veronika Vycpálková

Je několik momentů v životě, které si budete pamatovat do konce života. A jedním z nich je i svatební den. Tento den je pro každou ženu velmi důležitým. Neměla by na svůj svatební den nikdy zapomenout.Pomozte jí s tím, že ji nebudete „přistřihávat křídla“. Neomezujte ji ve výběru svatebních šatů. Ty jsou pro ženu neuvěřitelně důležité. Týdny zkoušení, dotazy na kamarádky, množství šatů – jen ať si v klidu vybere. Nechte svou ženu se „rozletět“ a vybrat si její vysněné svatební šaty. Vždyť to bude hlavně její den – muži ho neberou tolik jako milník života.

1

Jeden z největších výběrů svatebních šatů mají ve Svatebním domu Praha. Provozuje ho společnost Kleinod, která od roku 2007 prodává svatební šaty a pánské obleky renomovaných světových značek. Najdete mezi nimi i takové brandy jako Lohrengel, Eddy K., Ian Stuart (šaty) a Wilvorst, Archetipo a Klasik (pánské obleky). V takovém výběru si vybere jistě každý, sebenáročnější klient.

Pokud by vám vybraný model přímo neseděl, je možné ho upravit na míru. Přidružené krejčovství k svatebnímu salónu vyjde vstříc v každém požadavku. Moderní střihy a nejvyšší kvalita zajišťují, že budete spokojen i bez úprav.

2

Pro tak sváteční okamžik, jakým svatební den bezesporu je, je vhodné si vhodně rozvrhnout výběr šatů a obleku – nenechávejte to na poslední chvíli. Mohlo by se vám to vymstít. Předem si tedy naplánujte, kdy budete se v přípravách na svatbu věnovat právě výběru garderoby.

Pokud nechcete si kupovat vlastní šaty a oblek, můžete využít služeb půjčovny. Půjčovna svatebních šatů není špatnou volbou pro ty, které sice chtějí kvalitní a krásné šaty, ale nemají tolik peněz, aby si je mohli koupit.

Svatební den je důležitý milník v životě každé ženy. Nepromarněte ho a opravdu z něj udělejte pro svou partnerku její vysněný den, o kterém přemýšlela už mnoho let.

© 2009-2018 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda