DŮM ZNAČKOVÉ MÓDY – místo kde najdet módu na každém kroku

16.05.14 - autor: Veronika Grossová

Tento obchod, obchodní dům či společnost prodávající přední evropské značky působí na trhu od roku 1996. Nyní je vhodná doba pro využití zimních slev na úchvatné  modely, které můžete všechny pohromadě najít v Domě Značkové Módy!

Pokud zavítáte do některé z prodejen, naleznete tam dámskou i pánskou módu. Od klasických džín a trik, přes společenské šaty, pánské obleky a kravaty až po spodní prádlo, nebo doplňky.

Je to ideální místo pro všechny, kteří na sebe rádi oblékají kousky od předních světových návrhářů. Do ruky se vám dostanou značky jako Buggati, Versace, Carl Gross, Mac, Feraud, Tuzzi, Marc Aurel, Picard, Vera Mont nebo Gerry Weber.

Je asi jasné, že pokud patříte do průměrné příjmové skupiny lidí, moc si toho kvůli vysokým cenám nevyberete a proto neváhejte a využijte právě slev, které v Domě Značkové Módy právě probíhají:)! Kromě nové kolekce tam nyní najdete zboží zlevněné o polovinu, ale u některých kusů lze čekat i slevu 70 procent.

Pokud si zde ale přeci jen koupíte nějaký modýlek, rozhodně neprohloupíte, protože kvalita je opravdu úměrná ceně.

Prodejny této společnosti najdete ve všech větších městech v Praze na Zličíně a v Čestlicích,v Brně v nákupní galerii Vaňkovka, v ostravském Avion shopping center a v Hradci Králové v obchodním centru Futurum.

zdroj obrázku:www.kaora.cz

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda