Boty na cesty, pro pány

01.04.15 - autor: Petr P.

Kromě skládacích bot pro dámy existují skládací boty i pro muže. Tentokrát však nejde o muže, kteří po protančené noci na podpatcích chtějí ulehčit svým nohám:)!

Původní plán, proč takový typ bot stvořit byl prostý: pro muže, kteří často cestují je důležité ušetřit prostor v zavazadlu a zároveň mít možnost boty na svých cestách vystřídat…

Proto byly vynalezeny pánské skládací boty Redfoot, které splňují požadavky pro klasickou obuv, jen s výhodou poloviční hmotnosti a téměř třetinovou velikostí oproti normálním pánským polobotkám.

I přes veškerou úschovnost, které lze se skládacími botami Redfoot docílit neztrácejí, ba naopak překonávají komfortem a pohodlností klasické boty. Dokonce mají protiskluzovou podrážku.

Jsou vyrobeny z kůže a proto dokonce působí velice esteticky a společensky. Můžete si vybírat zejména z hnědé a černé barvy a při objednávce Vám tabulky pomohou s výběrem správné velikosti.

Jejich praktičnost je dovršena nylonovým pouzdrem, do kterého si své boty pohodlně složíte a můžete vyrazit na cesty, pánové:)!

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda