Jaké pánské boty budou v módě na podzim 2011?

14.10.11 - autor: Míša S.

módní pánské boty pro podzim 2010Letošní podzim 2011 bude inklinovat v nadčasovém stylu, který vyniká elegancí, precizním řešením, kvalitním materiálem a komfortním zpracováním. Nebudete tu chybět ani návrat ke klasice, který si udržuje místo na výsluní luxusní módy.

Některé pánské modely obuvi se mohou pyšnit extravagantními prvky. Určitě si tento nový styl každý muž zamilujete nebo jej alespoň na okamžik upoutá. Jedna věc je ale dnes na podzimní módě 2011 jasná, že žádného muže nenechá lhostejným.

V podzimních trendech se objeví jak klasická hnědá a černá obuv, tak i odvážnější odstíny béžové, hnědé a černé barvy. Některé modely jsou okrášleny dekorativními prvky v podobě originálních přezek, ozdobných cvočků či dokonalého prošívání.

K dispozici zde budou moderní kolekce obuvi, jako jsou lakované polobotky, elegantní polobotky se zakulacenou špičkou, kotníčkové pánské tenisky s moderními nápaditými detaily či kožené mokasíny. Návrháři nezapomínají ani na milovníky aktivního sportu, kterým nabízejí originální obuv v novém sportovním stylu.

V nabídce podzimu uzříte nejen moderní horskou trendovou obuv, ale i ležérní verzi vycházkové obuvi, boty v kovbojském či farmářském stylu ozvláštněny drobnými prvky. Skoro všechny modely podzimních kolekcí jsou proteplené, prodyšné a velmi pohodlné.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda