Kam na botky ze slunné Itálie?

10.07.13 - autor: Veronika Vycpálková

Tentokrát jeden příběh ze života. Kamarádka byla se mnou na jedné párty. Užívali jsme si volnou noc bez našich miláčků. Víno teklo proudem… Ale nějak se nám nedařilo zaujmout kluky. Samozřejmě jsme chtěly jen flirtovat a nic s nimi nemít. Ti naši co čekali doma, nám stačili. Ale nedařilo se nám.

Sice jsme se oblékly do nejlepších hadříků, ale nebylo to ono. Na ty ostatní holky jsme nestačily. Přitom na nich nebylo nic zajímavého. Kromě jediného. Měly nádherné botky. Říkáte si, že kluci těžko budou okouzlený pěknýma botami, ale ten večer to tak opravdu vypadalo.

Nakonec jsme to vzdaly. Nemělo to cenu. Ale nedalo nám to a zeptaly jsme se jedné z nich, kde ty boty koupila. Oči se jí rozzářily (jak jí zalichotil náš zájem) a řekla nám to – v e-shopu Carollini.cz.

Jen co jsme dorazily domů, jsme se na ten zdroj krásných italských (měly celkem šmrnc) botiček musely podívat.

1

Italské baleríny měly sice jen v 5 modelech, ale všechny jak zákon káže podle nejnovějších trendů pro jaro/léto 2012! Jemné vzory, tlumené odstíny a roztomilé mašličky. V nabídce byly boty italské značky Campo di Fiori. Mě osobně zaujal model Baleríny CHAMPAGNE.

Páju (kamarádku – už jste se s ní setkaly na těchto mých stránkách) zajímaly spíše lodičky. Ty se sice nedají využít pro protančení noci, ale vypadají elegantně. A věřte mi, že ona na nich umí chodit! Z balerínek jsem sice byla nadšená, ale lodičky je několikanásobně překonaly. Obě jsme si našly své favoritky – dámské italské lodičky značky Membur – model BESO BLANCO.

2

U lodiček jsme samozřejmě neskončily – při prohlížení jsme pokračovaly na další sekci – dámské italské sandály. Já jsem si vybrala něžný dívčí model CAVALLO italské značky Gino Sentell. Páju zaujaly spíše sandálky NUVIOLA stejné značky.

3

Víte co? K tomu všemu garantují výměnu bot (pro nevhodnou velikost) do 48 ZDARMA!

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda