Zlaté a pestrobarevné tetování – hit nejenom léta!

30.09.15 - autor: Míša S.

Hit léta, tento přívlastek doplňuje zlaté a stříbrné tetování. Jedná se o velice elegantní a nápaditý módní doplněk, který oživí každý outfit. Ovšem pokud si myslíte, že toto dočasné tetování využijete pouze v létě, mýlíte se.

Například teď – začal nám podzim a s ním i sezóna tanečních a plesů. A právě tyto společenské akce jsou skvělou příležitostí, kdy můžete zazářit s dočasným tetováním. Můžete ho použít jako náramek, náhrdelník nebo jiný doplněk k šatům.

Můj tip pro dočasné tetování

Já například nedávno využila hluboký dekolt na zádech svých šatů a zlatě si ozdobila páteř. Bylo to velice decentní, ale velice elegantní. Samozřejmně mě potěšil i fakt, že nic podobného tam žádná žena neměla a možná i díky tomu jsem tak trochu byla i středem pozornosti přítomných dam a pánů. A nebudu vám nic nalhávat, byl to příjemný pocit.

tetovani-barvy

Navíc můžete využít širokou nabídku dočasného tetování a pro každou příležitost si ozdobit tělo jinými vzory. Pokaždé můžete mít nový šperk, který budou všichni obdivovat. Nemusíte ani čekat na plesovou sezónu – zlaté tetování využijete i při párty s přáteli, na oslavách nebo jenom jako zpestření všedního dne.

Jak tetování aplikovat?

Aplikace tetování je velice jednoduchá – stačí si vzpomenout na tetovačky ze žvýkaček, které jsme jako děti snad všichni milovali.

  1. Vyberete a vystřihnete si vzor, který budete chtít aplikovat, a přiložíte ho na vybrané místo – jenom mějte na paměti, že na mastné kůži se vám tetování nepřilepí a chloupky jsou také problém, takže rozhodně oholit.
  2. Přiložené tetování pak namočíte. Osobně doporučuji použít nějakou houbičku (já používám na make-up) – je to snažší, než použít proud vody a i spotřeba je přijatelnější.
  3. Pak už jenom stačí tetování chvilku přidržet a opatrně strhnout papít. Hotovo. Celkově to netrvá ani minutu, takže časově vás to nikterak neomezí.

barevne-tetovani

Na většinu těla si můžete zlaté tetování aplikovat snadno sami. Horší je to například na zádech, to už je místo, které vyžaduje asistenci – kamarádce jsem asistovala při nalepení pestrobarevného peří jak vidíte na fotkách. Stejně tak bych vám doporučila vyhledat pomoc v případě, že si vyberete nějaký větší kousek. Předejdete tak různým nepříjemnostem (nenamočení celého tetování, posunutí nebo nedostatečné přidržení).

Dočasné tetování by mělo vydržet zhruba 6 dní. Ovšem spíš počítejte s tím, že vám vydrží méně. Zlaté tetování se dá „rozpustit“ olejíčky nebo mastnějším krémem. Takže pokud jste zvyklí se po sprchování namazat krémem a vyživit si pokožku, můžete si své tetování dost poškodit. K dalšímu poškození může dojít ve sprše – sprchový gel a houba na mytí mohou tetování odřít.

barevne-tetovani-goldentats

Zlaté, stříbrné, pestrobarevné – jinými slovy jakékoliv dočasné tetování z nabídky GoldenTats (kde naleznete i spoustu inspirace, kam můžete dočasné tetování aplikovat) je ideální módní doplněk každé ženy nebo dívky. Díky němu můžete mít pokaždé nový šperk, který vás finančně nezruinuje (stojí asi 119 Kč) nebo si oživíte chmurné podzimní dny.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda