Provoňte si svůj život!

02.01.13 - autor: Míša S.

Dnes poměrně netradičně, protože nemáme pro vás tip na pěkný zimní outfit, či návod jak se vhodně nalíčit. Dnešek bude o domácím pohodlí, které jde ruku v ruce s vůněmi. Ano slyšíte dobře. Jistě víte o faktu, že celkovou tělesnou pohodu ovlivňují i příjemné vůně.

Jenže jak mít provoněný domov a nepoužívat chemické vůně ze supermarketů, které jsou mnohdy zdraví škodlivé? Zkuste na to jít fikaně a vykašlat se na chemii – vyzkoušejte bytové parfémy. Na výrobu těchto vůní se zaměřují například studia Millefiori Milano, LUCA TRAZZI DESIGN či Studio Giovannoni. Na českém trhu jsou k dostání i výrobky od Itsuko INOUE and Tomonori KAWAJI, Mr & Mrs Fragrance či kousky od Michela Venisti.

Aroma katalytické lampy Katalytické aroma lampy

Pro tvorbu parfémů si zve přední produktové designéry, kteří se na parfémech do bytu umí pořádně vyřádit. Designové parfémy mají mnoho podob – dřevěné květiny, čiré vázy, srdce, kalichy… Fantazii se meze nekladly. Díky tomu jsou bytové parfémy designovými ozdobami každého interiéru. Podobně pěknými bytovými dekoracemi mohou být nálepky na zeď.

Používané vůně jsou čistě přírodní esence, takže nijak nedráždí ani citlivé jedince (alergiky). Vůně jsou většinou v podobě čiré tekutiny, která je do místnosti uvolňovaná přes difuzní tyčinky. Je tak zajištěna průběžné provonění místnosti, které je naprosto nezávislé na elektrické energii – což se nedá tvrdit o difuzérech vůní do zásuvek.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda