Básně o lásce, jak je neznáte

14.04.14 - autor: Míša S.

Možná se budete divit, proč dnes píšeme o lásce, ale nemůžeme jinak. Nejspíše na nás má stále vliv poslední Valentýn (14. února 2014), který proběhl nedávno, a my jsme se z něj ještě nevzpamatovali.

A to se máte co těšit, až tu bude nový svátek lásky. Třeba se váš tajný ctitel konečně osmělí a řekne vám, že vás už dlouho miluje. A to například formou básně o lásce.

Básně o lásce

Básně o lásce mohou mít podobu pár romantických řádečků naplněných čistou láskou, které se vejdou do krátké smsky, ale mohou být delší – ideální na navoněný dopisní papír. Kdo také v dnešní době využívá klasický dopis, jako způsob dorozumívání? Nejspíše nikdo. A právě proto by byl takový krok neskutečně originální a mnohdy i romantický. Přečtěte si básně o lásce, které pro vás shromáždil rádce v lásce Vyznanie-lasky.com.

Originální způsoby vyznání lásky

Chcete vědět více o milostných básních a vyznání lásky, na které vaše protějšky jen tak nezapomenou? Klikni sem a projdi si originální nápady na vyznání lásky (co takhle let balónem, vrtulníkem či jiný romantický zážitek).

Zajímavým způsobem, jak ukázat, že někoho silně milujete, je vytvořit mu milostnou webovou stránku s pěkným designem – například v podobě milujemta.com. Fotografie, srdcervoucí romantický vzkaz a hlavně klíčové sdělení – miluju tě. Na tohle vyznání nikdo nezapomene.

O úroveň výš může být zamilovaný billboard, který vaše láska uvidí v momentě, kdy půjde například do školy, nebo práce. Je až překvapující, že tato metoda vyznání lásky není tak drahá, jak by se dalo čekat.

Stačí jen vymyslet skvělé vyznání, doplnit ho několika fotografiemi a… zbytek je na vašem protějšku. Ozve se vám, začnete spolu žít, oženíte se? To je jen ve hvězdách.

Jak vyznat lásku

Přečti si jak vyznat lásku, která ti může vydržet i celý život. Nesmíš však nikdy polevit a své lásce neustále dávat najevo, že je tvá jediná a že si jí vážíš. Jen na pokoře, schopnosti kompromisu a dostatku humoru můžeš postavit dlouhodobý vztah, který přežije i leckteré problémy.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda