Jak zkrášlit své tělo?

19.05.14 - autor: Míša S.

Zlepšováky pro naše tělo nejspíše nebudou mít nikdy konce. Na jednu stranu je to dobře a na druhou zmizí lidská přirozenost. Pojďme se podívat, čím se ženy krášlí v posledních letech nejvíce? Vybrali jsme jednu invazivnější metodu, která už je rozšířená mezi Čechy i Slováky v podstatné míře a vybrali jsme i druhou – ta je bezbolestná, jednoduchá a přesto dělá dost parády.

Jak na plný dekolt?

Bohužel ne všechny slečny dostaly do vínku od Boha plný dekolt s pevnými ňadry. Nebo o ně mohly přijít například při nehodě nebo při nemoci. Může se stát bohužel cokoliv. Pak je mnohdy jedinou možností využít prsních implantátů pro navrácení sebevědomí a ženské krásy. Není se čemu divit, že u krajsieprsia.sk jsou právě operace ňader jednou z nejčastějších procedur.

Krásná plná kštice

Jenže jak ji získat, když ji nemáme v genetickém kódu po rodičích? Musíme si trochu pomoci. Genové inženýrství nechte na jiné na příští desetiletí. My si vystačíme s menšími kalibry. Těmi jsou například clip-in (připínací) vlasy. Možná jste o nich už slyšely.

Stačí jednoduše připnout a máte hned delší vlasy ve své barvě, kudrliny či rovné… Cokoliv si přejete. Mnohé z nich si dokonce můžete vybrat v přesném odstínu (či melíru), aby krásně zapadly mezi vaše běžné vlásky. Víc informací o „clipinech“ najdete na webu.

Dokonce jsou k dostání příčesky z reálných lidských vlasů. Ty jsou samozřejmě nejkvalitnější ze vše clip-inů, ale nečekaně také nejdražší. Proč o tom mluvím? Protože server Nanicvlasy.sk prodává příčesky z lidských vlasů.

Z produktů si můžete vybrat například připínací copy či ofiny. Už nemusíte strávit hodiny u své kadeřnice (pokecáte si s ní jindy například na kafíčku) a můžete mít hned slušivou ofinku bez ztráty svých vlastních vlásků.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda