Jak sledovat hromadné slevy na jednom místě?

12.05.11 - autor: Míša S.

slevy hromadné Pojem hromadných slev je u nás v Česku už poměrně znám a propírán na každém rohu. Tuto mánii k nám do českých luhů přivedl „slovutný“ Slevomat. Jenže za poslední rok se objevilo tolik serverů nabízející hromadné slevy, že už se v tom nemůžete orientovat – přestože byste rádi chtěli sledovat všechny různé slevy.

Jenže jak na to, když chcete mít na jednom místě slevy z různých slevových serverů, ve kterých budete jednoduše filtrovat nabídky z jednotlivých měst? Řešením problému je slevový agregátor, který dennodenně sleduje nabídky jednotlivých slevových serverů a zobrazuje je právě na jednom místě.

A přesně takovým slevovým agregátorem je SlevyDnes.cz. Jde o nejrychleji rostoucí slevový agregátor u nás – denně ho navštíví až 50 000 návštěvníků. Jako další výhodu bych zmínil, že sleduje cca 200 slevových serverů, takže dennodenně přináší velké množství slev. Díky tomu se v některých dnech zobrazí více jak 1000 různých slev. Jen si představte kolik zlevněných argentinských steaků, či levných liposukcí 3. generace to je!

Pokud nejste z Prahy, či Brna (odkud pochází velká část všech nabízených slev), tak nezoufejte. V nabídce je celkem 43 větších, i menších měst, takže o výhodné slevy byste neměli přijít. Slevový agregátor přináší samozřejmě slevy z těch největších slevových webů v ČR. V nabídce tak najdete výhodné nabídky z webů jako Slevomat, Zapakatel, či Nebeslev.

Chcete získat slevu? Zkuste SlevyDnes.cz

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda