Tip pro vás – omlazující „wiki“ encyklopedie

25.02.11 - autor: Míša S.

dámské podzimní líčení Dnes jsem si pro vás přichystala představení jedné novinky, kterou uvedl v život magazín pro ženy Omlazení.cz – jedná se o netradiční „wiki“ encyklopedii. Nečekejte zde ale žádná technická témata – najdete zde jen hesla týkající se péče o zdraví a tělo.

Jejich vlastní „wiki“ encyklopedie k dnešnímu dnu obsahuje 100 hesel – počet se bude samozřejmě navyšovat podle zájmu přispěvovatelů. Jednotlivá hesla jsou kromě vysvětlujícího textu doplněna o ilustrační videa a fotografie. Každý si tak lehce udělá obraz o dané problematice. „Omlazující“ wiki encyklopedii naleznete na http://www.omlazeni.cz/wiki/

Zde představuji několik hesel, která tam najdete:

Hemoroidy – velmi nepříjemný úkaz, který se díky své rozšířenosti dostal do podvědomí lidí jako další z civilizačních nemocí.

Keratin (prodlužování vlasů) – metod pro prodloužení vlasů je několik. Jednou z nich je i prodlužování pomocí keratinu. Tato metoda je velmi šetrná k vašim vlasům, takže se nemusíte bát, že byste si je poškodili.

Dredy – jeden je miluje, druhý zatracuje. O čem to mluvím? O dredech. Jsou to zacuchané prameny vlasů, které mohou mít podobu úzkých proužků, nebo dlouhých silných „copů“. Záleží pouze na přání majitele.

Pilates – jedná se o cvičení, které existuje už více jak 100 let a vytvořil ho Joseph Hubertus Pilate. Toto speciální cvičení se snaží o souznění duše a těla. Díky této harmonii dokáže pilatek zapracovat na problémových partiích – zádech, hýždích a bříšku.

Šperky Swarovski – nejspíše se nenajde žádná slečna, která by neznala, či nevlastnila šperky Swarovski. Jedná se o šperky vytvořené z obroušených křišťálů. Pro svou krásu a lesk jsou oblíbeným doplňkem mnoha žen. Krystaly Swarovski se nemusí používat pouze na šperky, ale slouží také k ozdobení šatů, či doplňků (kabelky, čelenky apod.).

Křečové žíly – problémy s křečovými žilami zažívají ženy, které při své každodenní práci dost stojí a nenechají své nohy odpočinout. V začátcích se jedná o nepříjemné otoky, či záněty. Později se onemocnění žil může vyvinout až do nebezpečného bércového vředu. Takže si slečny dávejte pozor!

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda