Jak vyzrát na životopis? Jak napsat CV? Máme TIP!

07.03.13 - autor: Míša S.

Dnes se nebudeme věnovat naší obvyklé tematice – jarní/podzimní tipy a rady na pěkném outfitu. Dnes máme na pořadu dne závažnější téma. Nezaměstnanost.

Naši přátelé si prošli také pár svízelnými měsíci bez práce. Bez práce a s registrací na úřadu práce. Odpovídali na množství pracovních nabídek, rozesílali životopisy na všechny strany a stejně nic nepomohlo.

Zabili pár měsíců a stejně neměli práci. Začali se pídit po svých chybách – hledali příčinu toho, že je všude odmítali. Začali hledat potřebné informace o tvorbě životopisů a průvodních dopisů.

Oba jsou prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Přišli na to, že téměř 80% lidí pohoří právě na životopise. Ten je shodí při hledání práce. Personalistům se prostě jejich CV a průvoďák nelíbil.

Jenže jak na životopis vyzrát? Řeknete si, že jak napsat strukturovaný životopis jsme se všichni učili na základní škole. A to musí přeci stačit. Jenže kdyby to stačilo, tak by neexistovaly knihy o stovkách stran, které vám pomohou ho efektivně napsat.

2

Všechny ty knihy si moji přátelé přečetli a moc moudří z nich nebyli. Vyptávali se tedy samotných personalistů a úspěšných zaměstnanců, jak vyzrát na příjímací řízení. A pak se jim to podařilo. Mnoho pokusů, úprav CV a stovky pokusů a práce začala přinášet ovoce. Najednou měli tolik pracovních nabídek, že si mohli vybírat.

Jak toho dosáhli? Vzali si k srdci výtky a tipy od personalistů a vytvořili perfektní životopisy. Chcete, aby vám své zkušenosti přidali? Připravili on-line projekt jaknapsatzivotopis.cz.cz. Bezplatně si můžete zažádat o 10 nejzásadnějších tip, jak zlepšit životopis.

Chcete zvýšit své šanci při hledání práce? Netrápit se při hledání? Zkuste jejich tipy a rady z nové on-line publikace.

2013-03-07_155445

© 2009-2018 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda