Jak vyzrát na podzimní slevy? Poradíme…

03.10.13 - autor: Míša S.

Na každém kroku slýcháme informace, že je krize a všichni jsou v ohrožení. Na druhou stranu je všude dost slev a akčních nabídek, že těch řečí o špatném životě této generace nebude moc pravdy. A právě na slevy se dnes blížeji podíváme. Slevovou mánii rozjely před pár lety slevové servery, které nabízely časově omezené nabídky na své zboží či služby.

Další generací těchto slevových míst, kde se agregují různé slevy a výhodné nabídky jsou on-line slevové katalogy s kupóny. Ty nabízejí bezplatně přehled aktuálně platných kupónů, které můžete hned obratem využít v některém z nabízených e-shopů.

Některé slevy mají klasickou podobu nominálních kupónů – pokud nakoupíš za 1 000 (2 000, 5 000) Kč apod., získáš slevu 500 Kč… Nově se ale objevují kupóny například na dopravu zboží zdarma či jiné výhodné nabídky. Už jen čekám poukaz na prodlouženou záruku u elektroniky a hned vyrazím nakupovat nové elektro.

Pro dnešek jsem vybrala 3 slevové kupóny z agregátoru kuponslevovy.cz. Všechny využijete při podzimních nákupech módních hadříků, doplňků či zkrášovadel pro sebe či partnera. První z kuponu najdete pod heslem litex sleva. Do 7. srpna letošního roku platí sleva 20 % na objednávku – a to se při nákupu pěkného prádelka poměrně vyplatí.

Další sleva z dnešního výběru bude určena pro milovnice krásy a zdraví. Půjde totiž o slevu na e-shop Krasa.cz. Je poměrně známý, zavedený a objednávky expeduje extra rychle díky perfektně zvládnuté expedici. Aktuální výběr slev najdete zde: krasa.cz slevový kupon.

Do třetice všeho dobrého jsem vybrala další obchod spadající pod Vivantis – znalkyně internetu nejspíše tuší, že půjde o Hodinky.cz. Specialista na hodinky mnoha tvarů a velikostí čas od času pouští „chlup“ a nabízí slevové kupóny. Můžete si je prohlédnout na slevovém agregátku kuponslevovy.cz pod heslem: hodinky.cz slevový kupón.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda