Jak ušetřit peníze? Zkuste hromadné nakupování

18.11.10 - autor: Míša S.

678925_those_eyesKdo by nechtěl v těchto krizových dobách ušetřit peníze? Ale jak toho docílit, abychom neutráceli zbytečně peníze za předražené zboží? Co takhle vyzkoušet nový světový trend, který se dostal letos i do České republiky? Že nevíte, o čem mluvím? Přeci o hromadném nakupování, o kterém informovala i přední česká média.

Princip projektů zaměřených na hromadné nákupy je jednoduchý. Například kosmetické studio nabídne své služby s výraznou slevou (například 50%) s tím, že slevu lze využít pouze v případě, že o službu projeví dostatečný počet zájemců zájem. Pokud vás tedy zaujme například nabídka na „Kompletní ošetření pleti se slevou 50%!“ a nebudete sami, tak máte vyhráno a dostanete službu s výraznou slevou. Na tomto modelu prodeje a nákupu vyhráváte nejenom vy, ale i prodejce a další zájemci o službu.

Jenže kde podobné nabídky najít, když jste se teprve dnes dozvěděli o hitu jménem hromadné slevy? Na internetu existuje samozřejmě velké množství internetových služeb nabízejících hromadné nákupy. Na první pohled se může zdát, že čím víc jich je tím líp. Jenže právě jejich velký počet je na obtíž. Ne všechny se zaměřují na zboží a služby z vašeho místa bydliště, či nenabízejí vaše preferované zboží.

Jak tuto mizernou situaci vyřešit? Zkuste se poohlédnout po tzv. agregátoru hromadných slev. Pokud vám mohu jeden (mnou) vyzkoušený agregátor slev doporučit, tak zkuste Slevo.cz. Co mě zaujalo zrovna na tomto agregátoru? Hlavně možnost filtrace nabídek podle jednotlivých měst. Aspoň tak neztrácím čas s nabídkami, které jsou sice výhodné, ale nejsou poblíž.

© 2009-2018 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda