Udělejte radost své pravačce…

25.01.13 - autor: Míša S.

Dnes trochu z jiné soudku, než je obvyklá podzimní a zimní móda. Dnešní článek zaujme především pány, kteří nás čtou. Slečny ale mohou získat tip na dárek pro svého přítele.

Máme venku sychravé počasí venku, náš protějšek je venku, jenže jak upustit trochu té vnitřní „páry“? Pravačka vás už jistě nudí, tak zkuste něco nového. Partnerem našeho magazínu se stal mini e-shop se sortimentem, který potěší především muže.

Název mluví také za vše – Hračkypromuže.cz. CO v něm asi najdeme. Hračky, ale ne ty pro děti. Přesně naopak – pro dospělé. Honítka, umělé vagíny, masturbační pomůcky – je jedno jak jim říkáte. Jedno je jisté, pomohou v osamělých chvílích, kdybyste si chtěli užít, ale nemáte s kým.

V nabídce jsou značkové modely z Japonska (Tenga) a holandska (Shots Toys). Jednotlivé modely se liší nejenom vzhledem a funkčností (kdo by to byl řekl viďte), ale také cenou. Pro první vyzkoušení stačí levnější modely, a když se vám hrátky zalíbí, můžete jít výše o řadu.

Aktuální špičkou v nabídce jsou modely Shots Toys Sausages. Umělé vagínky na více použití jsou vyrobené z prvotřídního silikonu. Díky tomu,že se vnitřní stimulační vložka dá vyjmout, je jednoduché ji čistit po použití.

Což je problémem u levnějších modelů, například z řady OnaCUP, které jsou pouze na jedno použití. To nemyslíme nijak hanlivě, ale vážně – dle výrobce se mohou použít jen jednou. Trochu dražší špás, ale za to kvalitní!

© 2009-2018 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda