Dárků není nikdy dost – je potřeba dělat radost

21.05.14 - autor: Míša S.

Pokud chcete udělat svému protějšku radost, dříve nebo později se dostanete k hmotným dárkům. Večeře při svíčkách a sexy tanečky se dříve nebo později ohrají. A s masážemi jste jistě ani nezačali. Dnešní článek bude přímo pro vás, kteří chcete udělat svého partnera šťastnějšího a odměnit ho za to, že s vámi vydržel, i když jste se „snažili“, aby od vás utekl.

Originální dárky

Jaké dárky můžeme označit jako originální? Ty, které nejsou obvyklé – zkuste na nějaký přijít. Naslouchejte, vzpomínejte, sledujte, co váš partner dělá. Mluví často o nějaké věci? Neustále mu něco schází? Pořádně přemýšlejte, co by mu udělalo radost. Jistě na něco přijdete.

Pokud ani po usilovném přemýšlení nebudete vědět, co mu dát, jsme tu pro vás my. Originální dárky si můžete vybrat zde. Máte je hned rovnou vyfiltrované, abyste je nemuseli dlouze a zbytečně hledat. Všechny na jednom místě – teď už si jen vybrat.

Jistě si umíte představit, jak ho potěšíte dárečkem. Jak bude dychtivý při rozbalování, jak se mu krásně rozzáří oči, když vytoužený dárek opravdu najde v dárkové krabici. A vězte, že se vám také odmění – a většinou hned. Postel můžete nechat rozestlanou, protože ji stejně celou rozházíte…

Literární vkus se vyplácí

Možná chcete partnerovi něco naznačit, nebo mu pomoci si odpočinout. Například útěkem do fantazijních světů. Jak lépe se odreagovat než změnou prostředí (byť jen v myšlenkách). Pro milovníky knih bych vám doporučila slovenské nakladatelství Ikarus.sk.

Osobně mám nejraději sci-fi a horory, ale věřím, že můj vkus nemusí sednout každému. Zkuste například některou knihu od oblíbeného autora Dominika Dana. Úspěšný slovenský spisovatel je tu s námi už několik dekád a stále jsou jeho knihy aktuální a pomáhají mnoha lidem na světě se srovnat s jejich životem.

Pomohly vám dnešní tipy na dárečky pro váš milovaný protějšek? Pochlubte se do komentářů, co jste koupili a jak na to reagoval?

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda