JARO/LÉTO 2013

23.06.13 - autor: Michaela Beznosková

Víkend většina z nás mohla prožít v záři slunečních paprsků. To znamená, že pomalu můžeme čekat na jaro a následující léto. Pojďme se společně podívat na to, v čem letos zazářit a o co obohatit svůj letní šatník.

Už nyní nalezneme v obchodech nové kolekce, kterým patří právě název Jaro/léto 2013. Každá značka má samozřejmě svůj specifický náhled na to, jak se oblékat v tomto pro mnoho z nás příjemném období, ale na druhou stranu, ve většině prodejen si můžeme vybrat z více variant jarních a letních modelů- neboli, kdo nerad nosí sukně, kalhoty objeví hned vedle nich:)!

V posledních letech je módou neustále se vracet do minulých let, které byly něčím zvláštní, tzv. retro styl. Ani letos tomu nebude jinak!! Zahoďte kombinaci černé a bílé a začněte nosit barvy. Ale pozor, oproti loňské sezóně, kdy většina značek nabádala k nošení výrazných barev, se letos vracíme opět k pastelkám…

Závladne  tyrkysová, pastelová žlutá, zelená,  fialová a svou znalost módních trendů ukážete také ve starorůžové a staré modré.

Retro stylem bude letos z velké části epocha 60’s, neboli šedesátých let. Zapomeňte tedy na usedlost a vytáhněte volnější sukně(klidně mohou být krátké), džínovinu vyměňte za lehké látky a pas si dolaďte širším páskem či mašlí.

Nezapomínejte jako vždy na dopňky – brýle, korálky, kytky do vlasů a to vše v pastelových barvách, neutralizujte bílou, šedou a béžovou:)!

Ať už si léto užijete v duchu šedesátých let, nebo objevíte svůj vlastní styl, který bude sedět Vám i teplému počasí nezapomínejte na individualitu a optimismus:)!

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda