Repelentní náramky se staly praktickým módním hitem léta

03.08.10 - autor: Míša S.

módní doplňky - náramkyZa měsíc tu máme nový školní rok. Co nemyslet na to, jaké potíže ohledně školy nás budou tížit, ale soustředit se na to, co nám ztěžuje život teď? O čem to mluvím? O nepříjemném hmyzu v podobě komárů, kteří nám doslova pijí krev. Jenže na jak se jim efektivně bránit, pokud nechceme od hlavy až k patě smrdit repelentem?

Slyšeli jste někdy o repelentních náramcích? Že ne? Ani se nedivím, jelikož se jedná o relativní novinku, která se stala hitem letos v létě. Jedná se o speciální náramky, které obsahují citronelový olej, který účinně odpuzuje komáry a podobné zlořádstvo.

Proč vás informuji o repelentních náramcích zde, na magazínu o módě? Protože tyto náramky dokázala skloubit jak praktičnost (odpuzování nepříjemného hmyzu), tak moderní vzhled (velké množství barev).

Díky tomu se tyto repelentní náramky mohou stát vítaným doplňkem vašich outftitů v letošním létě. Dárky v podobě repelentních náramků budou jistě vítané u vašich přátelů, kterým komáři a podobná havěť ztrpčují život.

praktický náramek pratický módní náramek

Tyto náramky se jménem BugsLock se díky svým schopnostem odpuzovat hmyz a jejich modernímu vzhledu staly hitem letoška. Tak na nic nečekejte a zbavte se otravného hmyzu, který může za červené štípance na krku.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda