Jak si vybrat letní doplňky

27.06.12 - autor: Veronika Grossová

Léto je dobou, kdy naše šperkovnice prohledáváme od rána do večera. Konečně je totiž období, kdy jsou šperky vidět. V zimě toho moc neukážeme, když jsme neustále zachumlané v kabátu. Proto léto je ideálním časem na koupi nových šperků, kterým ozdobíme náš outfit.

Mám pro vás pár tipů na šperky pro letní období. Můžete je využít především k vzdušnějšímu oblečení (šaty, topy apod.), nebo například na dovolenou na pláž. K letnímu oblečení bych volila především jemnější a menší šperky, které zbytečně nebudou odvádět pozornost od vaší perfektně opálené kůže.

Šperky bych volila dle akce, na kterou půjdete. Když si půjdete s přáteli zařádit do vody k rybníku, tak si neberete určitě klinkavé výrazné šperky, na které byste po chvíli plácání se ve vodě nadávala. Pro aktivnější situace volte drobnější šperky – postačí jen náramky na ruku či pecky do uší. Ve vodě stejně nikdo nebude řešit, jak vypadáte.

0179315m

Pokud plánujete vyrazit například do víru velkoměsta a protančit tam s kamarádkami celou noc, určitě voltě výraznější šperky (pokud možno třpytivé). Zase ale berte ohled na to, že se budete neustále pohybovat a příliš volné šperky (například náhrdelníky) vám budou dělat příkoří než službu.

Bez bižuterie si nedokážu představit svoji šperkovnici – mým nejnovějším úlovkem je třpytivý bižuterní náhrdelník z kovu a skla. Ten bych opravdu nevolila na sportovní aktivity – nejspíše by mě při pohybu umlátil. Ale pro klidnější akce například s kamarádkami na kafi či rande s mým miláčikem je to ideální doplněk.

2

Pokud hledáte spíše praktický doplněk, například dámské hodinky, zkuste zlatavé hodinky Lumir. Vypadají luxusně a přitom nestojí tak moc, abychom si je nemohli dovolit. Více info zde. Minerální sklíčko je z jedné strany obklopené pěknými kamínky – co víc si přát?

Zdroj: http://www.hodinky-klenoty.cz

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda