Jak jednoduše skrýt nedostatky na postavě?

29.03.13 - autor: Míša S.

Nemusíte hned se snažit držet drastické diety, či agresivně sportovat. I pár kilo navíc oproti vaší optimální váze není na škodu – ženy s „ženskými“ liniemi naštěstí už přicházejí do módy. Pánové konečně pochopili, že doma nechtějí vychrtlou modelku, kterou „není za co chytit“, ale chtějí pěkně tvarovanou českou ženskou.Pokud i však přesto chcete lehce zakrýt některé nedostatky, tak mám pro vás tip. Je jím stahovací prádlo, které lehce skryje to, co vám se zdá jako nevzhledný faldík.

Chytré spodní prádlo vládne světu – divily byste se, kdo všechno ho nosí. Ideální prádlo – zakryje nedostatky postavy, stáhne objem a mnohé kousky i přitažlivě vypadají.

Pojďme se podívat blíže na tento segment. Například u stahovacích kalhotek jsou na výběr kousky se zvýšeným pasem, nebo bez něj. Klasické střihy se hodí pod každé oblečení. Ale nezeštíhlují tak, jako modely s vyšším pasem.

Ty opticky zmenšují i bříško, takže si už můžete dopřát obtáhlé sexy šatičky, které jste si koupily v návalu shopaholictví a až doma jste si uvědomily, že v nich nevypadáte vůbec dobře.

1

Pro stažení bříška a lepší formaci horních partií bych doporučila stahovací top. Pokud možno bezešvý, který skvěle padne, nikde netlačí a ani o něm nevíte. Takovým je bezešvý stahovací top Flexees v béžové barvě.

Zeštíhluje ze 360 stupňů – tedy ze všech možných stran. Díky jemné látce ho můžete nosit pod každé oblečení. Nikdo si ho nevšimne, protože je opravdu nenápadný díky absence švů. Stahovací top zlepšuje tvarování pasu, bránice a bříška.

K dostání je i v černé barvě – nemusíte se tedy omezovat jen na světlé kousky oblečení, pod kterými by nebyl top vidět. Právě ten černý jsem zkoušela pod taneční šaty při poslední plesové sezóně. Příjemně mě překvapilo, že látka nezadržovala pot, takže jsem se ani po několika hodinách necítila jak v sauně. Mohu jen doporučit.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda